Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Budete předsedou každé třídy, kterou vytvoříte. Ostatním spolužákům můžete přidělit roli správce, nebo moderátora, aby vám pomohli se správou třídy. Předsedou třídy můžete také určit jiného spolužáka nebo pověřenou osobu, které schválite přístup do třídy. Ten se pak stane místo vás vlastníkem třídy. V seznamu škol vyhledejte vaši školu, nebo školy. Pod každou ze škol uvidíte tlačítko "Založit třídu". Po kliknutí na tlačítko se zobrazí formulář, kde vyplníte a nastavíte vše potřebné. Založení třídy zabere pár minut. Třídy označené jako aktivní nejsou viditelné pro ostatní. Přístup žáků do aktivní třídy je možný pouze na pozvání předsedou třídy nebo učitelem. Správa třídy vám umožňuje schvalovat a spravovat uživatele, upravovat nastavení třídy a spravovat obsah na záložkách třídy.

Výběr školy

  • Hlavní obrázek a logo třídy mohou přidat a upravit jen předsedové třídy.
  • Napište název třídy a vyberte rok ukončení.
  • Můžete povolit veřejný seznam spolužáků ve třídě.
  • Můžete povolit možnost spolužákům zvát další spolužáky pokud chcete, aby spolužáci mohli zvát další lidi.
  • Můžete povolit ostatním spolužákům přidávat soubory, oznamovat akce, nahrávat obrázky nebo psát na třídní zeď.

Založení třídy

Jakmile je třída úspěšně založena, uvidíte ji na kartě vaší školy pod obecnými informacemi o škole, nebo na záložce "Třídy" ve svém profilu a nebo v pravém sloupci na webu po nadpisem "Moje třídy". Sdílejte soubory, obrázky a informace, plánujte akce a srazy, buďte ve spojení s kamarády. Pozvěte do třídy další spolužáky. Kliknutím na záložku Pozvánky v profilu vaší třídy rozešlete pozvání do třídy. Nezapomeňte pozvané spolužáky schválit na záložce seznamu spolužáků. Nechte si zasílat notifikace o všem co se děje ve vaší třídě pomocí e-mailů.

Moje třída na Školství.cz

Pokud chcete registrovat svoji třídu a nenalezli jste svoji školu, kontaktujte nás, napište nám název a adresu původní školy, která zanikla, nebo se přestěhovala, nebo se přejmenovala. Školu založíme a o založení vás budeme informovat.

Třída
4E 1968
Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
9c 1967
4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
Devítka77 1977
Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1327 uživatelů