Budete předsedou každé třídy, kterou vytvoříte. Ostatním spolužákům můžete přidělit roli správce, nebo moderátora, aby vám pomohli se správou třídy. Předsedou třídy můžete také určit jiného spolužáka. Ten se pak stane také vlastníkem třídy na webu. V seznamu škol vyhledejte vaši školu, nebo školy. Pod každou ze škol uvidíte tlačítko "Založit třídu". Po kliknutí na tlačítko se zobrazí formulář, kde vyplníte a nastavíte vše potřebné. Správa třídy vám umožňuje komunikovat se spolužáky, schvalovat a spravovat uživatele, nebo upravovat nastavení třídy.

Výběr školy

  • Hlavní obrázek a logo třídy mohou přidat a upravit jen předsedové třídy.
  • Napište název třídy a vyberte rok ukončení.
  • Můžete povolit veřejný seznam spolužáků ve třídě.
  • Můžete povolit možnost spolužákům zvát další spolužáky pokud chcete, aby spolužáci mohli zvát další lidi.
  • Můžete povolit ostatním spolužákům přidávat soubory, oznamovat akce, nahrávat obrázky nebo psát na třídní zeď.

Založení třídy

Jakmile je třída úspěšně založena, uvidíte ji na kartě vaší školy pod obecnými informacemi o škole, nebo na záložce "Třídy" ve svém profilu a nebo v pravém sloupci na webu po nadpisem "Moje třídy". Sdílejte soubory, obrázky a informace, plánujte akce a srazy, buďte ve spojení s kamarády. Pozvěte do třídy další spolužáky. Nechte si zasílat notifikace o všem co se děje ve vaší třídě pomocí e-mailů.

Moje třída na Školství.cz

Pokud chcete registrovat svoji třídu a nenalezli jste svoji školu, kontaktujte nás prostřednictvím diskuzního fóra a napište nám název a adresu původní školy, která zanikla, nebo se přestěhovala, nebo se přejmenovala. Školu založíme a o založení vás budeme informovat.