Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Pokud jste Předseda třídy (Vlastník), můžete vždy upravit všechny informace o třídě, včetně názvu třídy, popisu a obrázků třídy, pravidel a dalších nastavení. Více informací najdete zde. Správci ani moderátoři třídy, nebo ostatní spolužáci nemají přístup k úpravám informací o třídě. Mohou ale oslovit Předsedu třídy a požádat ho o provedení změn v informacích nebo nastaveních třídy. Vyhledejte svoji školu, založte třídu a pozvěte do třídy ostatní spolužáky.

Záložka "Seznam spolužáků" v profilu třídy vám jako předsedovi umožňuje spravovat nové uživatele, zablokovat stávající uživatele, předat vlastnictví třídy a další.

Správa spolužáků

 

Nechte si zasílat notifikace o všem co se děje ve vaší třídě pomocí e-mailů. Tato funkce je dostupná všem spolužákům. Díky našim notifikacím okamžitě zjistíte vše důležité. Tuto možnost najdete po připojení do své třídy v pravém horním rohu, kliknutím na ikonku tužky. Pod ikonkou tužky také najdete možnost, napsat jako Předseda třídy hromadnou zprávu všem spolužákům ve třídě. Jako spolužák zde najdete možnost opustit třídu.

Notifikace

Přehled notifikací si může nastavit každý spolužák ve třídě tak, jak potřebuje.

Seznam notifikací

Třída
9c 1967
4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
Devítka77 1977
Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
8.C 1983
Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 538 uživatelů