Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Jan Čížek: Připravujeme pro časopis Naše Praha s nákladem 350.000 ks materiál o iniciativě vědců clintel.org. Vy jste jeho signatářem. V Praze totiž probíhá iniciativa Pirátů za tzv. Klimatický plán, který by Prahu přišel na astronomických 100 miliard korun. Iniciativa clintel.org argumenty klimatických alarmistů vyvrací. Rád bych se Vás proto zeptal na pár věcí.

https://www.youtube.com/watch?v=hQM97_iNXhk

Proč je největším strašákem zaměstnavatele v Rakousku kolektivní smlouva a u nás máme místo zaměstnanců Švarcsystémáky? Proč to vláda podporuje a tím si podkopává hlavní zdroj příjmů do rozpočtu? 

Před časem jsem napsal dopis našemu dávnému rodinnému příteli Jirkovi Soukupovi (85 let). Je to jeden z nejúspěšnějších Čechů v zahraničí. Byl jeden ze dvou hlavních inženýrů v Bell Laboratories když se navrhoval první 32 bitový čip. Jeho přítelkyně je palestinská katolička jejíž rodina přišla o velké majetky v Izraeli. Z toho vzešel tento text.

Před časem jsem napsal dopis našemu dávnému rodinnému příteli Jirkovi Soukupovi (85 let). Je to jeden z nejúspěšnějších Čechů v zahraničí. Byl jeden ze dvou hlavních inženýrů v Bell Laboratories když se navrhoval první 32 bitový čip. A podobně. Samozřejmě jsme se bavili o tématu Covid a vakcíny proti němu a on mi vyprávěl svou loveckou historku o tom, že ulovil králíka napadeného parazitem. A že když to konzultoval na Ottawské univerzitě, dozvěděl se o složitém životním cyklu toho parazita. Z toho vzešel tento Text.

Vláda na svém jednání 3. května rozhodla, že se od 10. května vrátí do mateřských škol děti ve všech krajích s výjimkou Jihočeského a Zlínského kraje a Kraje Vysočina.

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci
Třída
9A 1968
2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
8.A 1996
Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
8.A 1982
Gymnázium, Praha 10, Omská 1300
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 334 uživatelů