Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Osobní profil jiného uživatele

Pokud někomu chcete poslat žádost o přátelství, klikněte nad jeho profilovým obrázkem v horní liště na tlačítko "Propojení" . Doplňte žádost o přátelství přidáním zprávy uživateli. Tato zpráva bude automaticky připojena k vaší žádosti. Při hledání přátel na Školství.cz můžete využít funkce Lidé, které možná znáte. Návrhy lidí, vychází například ze společných přátel. Přátelé a spolužáky můžete také vyhledávat kliknutím na tlačítko lupy v pravé horní části webu, nebo v levém sloupci ve vašem osobním profilu. Propojením profilů udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte informace a své myšlenky, zapojte se do diskusí. Posílejte si s ostatními zprávy, plánujte akce a buďte ve spojení.

Tlačítkem "Moderovat" můžete Správci webu nahlásit a popsat nevhodné chování uživatele. Nahlášený uživatel nebude o vaší akci informován.

Tlačítkem "Zobrazit" můžete zablokovat uživatele, aby si nemohl zobrazit váš profil, a komunikovat s vámi. Uživatel se pak zobrazí ve vašem seznamu blokovaných. Zablokovaný uživatel nebude o vaší akci informován. Když uživatele odblokujete, budete muset počkat 24 hodin, než ho budete moci znovu zablokovat.

Profil horní lištaVáš osobní profil

Tlačítkem "Upravit" na stránce vašeho profilu můžete upravit svůj osobní profil a doplňující informace.

Tlačítkem "Propojení" přejdete do správy propojení, kde jsou uvedeni uživatelé, se kterými jste ve spojení. Nebo čekáte potvrzení žádosti o propojení.

Horní lišta v profilu a její funkce

Zasílání zpráv

Zprávu jinému uživateli můžete odeslat kliknutím na ikonku otevřené poštovní obálky v pravém horním rohu svého profilu nebo v pravém horním menu webu. Zprávu jinému uživateli můžete odeslat také z jeho profilové stránky.

  1. Běžte na profilovou stránku uživatele, kterému chcete zaslat zprávu
  2. Klikněte na tlačítko "Zprávy" nad profilovým obrázkem.
  3. Vyberte, zda chcete uživateli poslat soukromou zprávu, nebo email.
  4. Napište zprávu.
  5. Klikněte na tlačítko "Odeslat zprávu"

Jakmile konverzaci s uživatelem smažete, nelze ji obnovit. Vlákno konverzace bude smazáno jen z vaší schránky zpráv, nikoliv ze schránky příjemce.

Pro ještě rychlejší komunikaci se spolužáky, použíjte CHAT. Díky chatu můžete komunikovat s přáteli a navíc jim můžete zasílat soubory. Chat naleznete v pravém spodním rohu stránky. Kliknutím na ikonku "Chat" se zobrazí seznam právě připojených přátel, pokud máte přátel opravdu mnoho, můžete mezi nimi vyhledávat. Kliknutím na jméno uživatele ze seznamu přátel se vám otevře okno pro psaní rychlých zpráv. Do otevřeného okna můžete napsat zprávu, kterou odešlete Entrem. Díky funkci blokování můžete zablokovat konkrétní uživatele, aby Vás již nemohli kontaktovat. V nastavení Chatu lze uživatele opět odblokovat. Nastavení najdete po přihlášení v levém menu na úvodu. Díky historii chatu lze snadno navázat na konverzace s přáteli na jakékoliv stránce webu. Funkce historie chatu je dostupná i když web opustíte a znovu se přihlásíte. V nastavení Chatu se můžete odhlásit ze všech chatů na webu nebo pouze z třídního chatu.

Třída
8.D 1992
Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895, okres Mladá Boleslav
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
O4 2006
Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
Třída Lucky Krčálové 2023
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 927 uživatelů