Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Osobní profil jiného uživatele

Pokud někomu chcete poslat žádost o přátelství, klikněte nad jeho profilovým obrázkem v horní liště na tlačítko "Propojení" . Doplňte žádost o přátelství přidáním zprávy uživateli. Tato zpráva bude automaticky připojena k vaší žádosti. Při hledání přátel na Školství.cz můžete využít funkce Lidé, které možná znáte. Návrhy lidí, vychází například ze společných přátel. Přátelé a spolužáky můžete také vyhledávat kliknutím na tlačítko lupy v pravé horní části webu, nebo v levém sloupci ve vašem osobním profilu. Propojením profilů udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte informace a své myšlenky, zapojte se do diskusí. Posílejte si s ostatními zprávy, plánujte akce a buďte ve spojení.

Tlačítkem "Moderovat" můžete Správci webu nahlásit a popsat nevhodné chování uživatele. Nahlášený uživatel nebude o vaší akci informován.

Tlačítkem "Zobrazit" můžete zablokovat uživatele, aby si nemohl zobrazit váš profil, a komunikovat s vámi. Uživatel se pak zobrazí ve vašem seznamu blokovaných. Zablokovaný uživatel nebude o vaší akci informován. Když uživatele odblokujete, budete muset počkat 24 hodin, než ho budete moci znovu zablokovat.

Profil horní lištaVáš osobní profil

Tlačítkem "Upravit" na stránce vašeho profilu můžete upravit svůj osobní profil a doplňující informace.

Tlačítkem "Propojení" přejdete do správy propojení, kde jsou uvedeni uživatelé, se kterými jste ve spojení. Nebo čekáte potvrzení žádosti o propojení.

Horní lišta v profilu a její funkce

Zasílání zpráv

Zprávu jinému uživateli můžete odeslat kliknutím na ikonku otevřené poštovní obálky v pravém horním rohu svého profilu nebo v pravém horním menu webu. Zprávu jinému uživateli můžete odeslat také z jeho profilové stránky.

  1. Běžte na profilovou stránku uživatele, kterému chcete zaslat zprávu
  2. Klikněte na tlačítko "Zprávy" nad profilovým obrázkem.
  3. Vyberte, zda chcete uživateli poslat soukromou zprávu, nebo email.
  4. Napište zprávu.
  5. Klikněte na tlačítko "Odeslat zprávu"

Jakmile konverzaci s uživatelem smažete, nelze ji obnovit. Vlákno konverzace bude smazáno jen z vaší schránky zpráv, nikoliv ze schránky příjemce.

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci
Devátá 1969
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
4. B 1979
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
Přístup schvaluje předseda třídy
2 uživatelů
IX B 2010
Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel

Školství.cz si prohlíží 426 uživatelů