Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Záložka příspěvků ve vašem osobním profilu je právě ten prostor, kde můžete sdílet své myšlenky a události, zapojovat se do online diskusí se svými přáteli, kamarády nebo kolegy. Příspěvky a články a další aktivita vás a vašich přátel se zobrazí automaticky na školní zdi, zeď je zároveň hlavní stránkou webu Školství.cz. Příspěvky můžete vylepšit pomocí Líbíků,  #hash-tagů, obrázků na pozadí, smajlíků, animovaných GIF obrázků a mnoha dalších funkcí. Vkládejte odkazy na videa, sdílejte obrázky, soubory, fotografie nebo své pocity. U každého příspěvku můžete nastavit, kdo příspěvek uvidí. Příspěvky označené jako veřejné, uvidí každý přihlášený uživatel ve vašem osobním profilu. Limit velikosti souboru je 5 MB. Rozměry nahraných obrázků již nelze upravit. Malé fotky s nízkým rozlišením mohou vypadat jako málo kvalitní.

Příspěvky

 

Na záložce "Příspěvky" na profilové stránce si můžete prohlédnout své příspěvky nebo příspěvky, články a obrázky jiného uživatele. Pokud na záložce "Příspěvky" v profilu jiného uživatele nevidíte žádné jeho příspěvky, je možné, že uživatel svoje příspěvky nastavil jako neveřejné a sdílí je pouze s přáteli, nebo žádné příspěvky nemá. Kdykoliv můžete smazat své příspěvky ze stránky na svém profilu. Můžete také filtrovat, jaké typy příspěvků a od koho se Vám budou ve vašem profilu zobrazovat. Můžete komentovat příspěvky pouze od uživatelů se kterými jste ve spojení a nebo své vlastní.

Aktivita

Při prohlížení vlastního profilu uvidíte svoje příspěvky a příspěvky kohokoli, se kterým jste ve spojení. Když si prohlédnete jiný uživatelský profil nebo si jiný uživatel zobrazí váš profil, vždy uvidí pouze vaše veřejné příspěvky a neuvidí příspěvky uživatelů se kterými jste v propojení. Prozkoumejte Školství.cz, prohlédněte si další nápovědu.

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci
Devátá 1969
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
4. B 1979
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
Přístup schvaluje předseda třídy
2 uživatelů
IX B 2010
Základní škola Havířov-Šumbark M. Pujmanové 17/1151 okres Karviná
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel

Školství.cz si prohlíží 781 uživatelů