Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Záložka příspěvků ve vašem osobním profilu je právě ten prostor, kde můžete sdílet své myšlenky a události, zapojovat se do online diskusí se svými přáteli, kamarády nebo kolegy. Příspěvky a články a další aktivita vás a vašich přátel se zobrazí automaticky na školní zdi, zeď je zároveň hlavní stránkou webu Školství.cz.

Školní zeď

Školní zeď zobrazuje všechny vaše aktivity a aktivity vašich přátel a spolužáků v chronologicky seřazeném přehledu. Obsah zdi je viditelný pouze vám a vašim přátelům. Na školní zdi se zobrazí vaše názory, články, diskuze, vaše vzkazy i vzkazy a komentáře vašich přátel. Na Zdi se také zobrazí údaje, k jaké třídě jste se přidali, nebo například s kým jste se nově spřátelili.

Sdílejte se svými spolužáky a přáteli novinky a informace, které na zdi zveřejníte. V horní části stránky naleznete formulářové pole s textem "Něco nového? Kliknutím zde začněte psát" Místo textu můžete také napsat co zrovna děláte, pochlubit se svými zážitky, použít animované obrázky, obrázky na pozadí a mnoho dalších funkcí. Text uveřejníte tlačítkem "Odeslat".

Tím svůj text vyvěsíte na Školní zdi. Vlevo, vedle tlačítka Sdílet je pole pro výběr nastavení soukromí. Zde můžete nastavit, zda váš text bude viditelný pouze pro přátele nebo přátele vašich přátel. Toto nastavení platí i pro příspěvky ve vašem osobním profilu.

Mimo textu můžete na zeď vkládat i fotografie, videa, internetové odkazy nebo plánované události třídy.

Příspěvky můžete vylepšit pomocí Líbíků,  #hash-tagů, obrázků na pozadí, smajlíků, animovaných GIF obrázků a mnoha dalších funkcí. Vkládejte odkazy na videa, sdílejte obrázky, soubory, fotografie nebo své pocity. U každého příspěvku můžete nastavit, kdo příspěvek uvidí. Příspěvky označené jako veřejné, uvidí každý přihlášený uživatel ve vašem osobním profilu. Limit velikosti souboru je 5 MB. Rozměry nahraných obrázků již nelze upravit. Malé fotky s nízkým rozlišením mohou vypadat jako málo kvalitní.

Příspěvky

 

Na záložce "Příspěvky" na profilové stránce si můžete prohlédnout své příspěvky nebo příspěvky, články a obrázky jiného uživatele. Pokud na záložce "Příspěvky" v profilu jiného uživatele nevidíte žádné jeho příspěvky, je možné, že uživatel svoje příspěvky nastavil jako neveřejné a sdílí je pouze s přáteli, nebo žádné příspěvky nemá. Kdykoliv můžete smazat své příspěvky ze stránky na svém profilu. Můžete také filtrovat, jaké typy příspěvků a od koho se Vám budou ve vašem profilu zobrazovat. Můžete komentovat příspěvky pouze od uživatelů se kterými jste ve spojení a nebo své vlastní.

Aktivita

Při prohlížení vlastního profilu uvidíte svoje příspěvky a příspěvky kohokoli, se kterým jste ve spojení. Když si prohlédnete jiný uživatelský profil nebo si jiný uživatel zobrazí váš profil, vždy uvidí pouze vaše veřejné příspěvky a neuvidí příspěvky uživatelů se kterými jste v propojení. Prozkoumejte Školství.cz, prohlédněte si další nápovědu.

Třída
9A 1968
2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
8.A 1996
Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Třída
8.A 1982
Gymnázium, Praha 10, Omská 1300
Přístup schvaluje předseda třídy
1 uživatel
Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1467 uživatelů