STUDENTI, ŠKOLY A FIRMY - Vše na jednom místě

 • Pro studenty a spolužáky

  Vyhledej svoji školu v seznamu škol, jednoduše založ třídu a pozvi do ní ostatní spolužáky. Sdílej studijní materiály a posílej si s ostatními zprávy. Vybírej z nabídky praxí a brigád pro studenty v celé České republice. Dostávej notifikace a pracovní nabídky. Systém Školství ti také může zasílat kompletní informace o všem co se děje ve tvé třídě. Přečti si, jak snadné to je, a kolik možností ti Školství.cz nabízí.

  Založit třídu
 • Pro školy

  Registrujte školu do systému Školství.cz a získejte nové uchazeče o studium. Komunikujte na webu Školství se studenty a firmami, které nabízí praxi pro vaše studijní obory. Po registraci může každá škola prostřednictvím školní vizitky v seznamu škol uveřejnit a aktualizovat potřebné informace během okamžiku. Registraci školy může provést pouze kompetentní pracovník školy, nebo školou pověřená osoba. Škola obdrží po dokončení registrace upozornění. Služba je zdarma.

  Registrovat školu
 • Pro firmy

  Inzerujte na Školství.cz a oslovte studenty nabídkou praxe. Náš unikátní systém vám umožnuje efektivní cílení dle oborového směru, lokality a dalších parametrů. Hledáte brigádníky? Najděte je přes nás. Oslovte studenty nabídkou práce. V detailu inzerátu zobrazíme logo vaší firmy a další informace, za které jinde draze zaplatíte. Inzerce je zdarma. Propagujte vaše vložené inzeráty, zviditelněte uchazečům vaši firmu.

  Vložit inzerát

Přes 5 000 škol a více jak 400 tříd na Školství.cz

Aktualizovaný seznam škol. Práce, brigády i praxe pro studenty.

Seznam škol

Vyhledej svoji školu, založ třídu a pozvi ostatní spolužáky

Založit třídu

Nenašel si svoji školu?
Kontaktuj nás prostřednictvím diskuzního fóra, napiš nám název a adresu bývalé školy.

SPOLUŽÁCI

Sdílejte informace, účastněte se zajímavých konverzací, pište články

Sdílejte své myšlenky a události, zapojte se do online diskusí prostřednictvím příspěvků a komentářů na Školní zdi nebo prostřednictvím diskuzního fóra. Vaše příspěvky můžete vylepšit pomocí #hash-tagů, obrázků na pozadí, smajlíků, animovaných GIF obrázků a mnoha dalších funkcí. Pište články, Váš originální obsah se stane součástí vašeho profilu.

Podrobné informace o školách

Sdílejte videa a soubory, založte třídu ve své škole a pozvěte ostatní

Vkládejte odkazy na videa, sdílejte obrázky, fotografie a soubory. Nechte si zasílat notifikace o všem co se děje ve vaší třídě. Pozvěte přátele na web Školství.cz pomocí systému pozvánek. Vyhledejte svoji školu v seznamu, najděte u nás spolužáky nebo založte novou třídu a pozvěte spolužáky do třídy.

Sdílejte soubory a videa
 • 1. Ověření telefonního čísla

  Telefonní číslo vyžadujeme z bezpečnostních důvodů. Na toto telefonní číslo Vám zašleme aktivační SMS kód. Vaše telefonní číslo nebude použito pro jiné účely, než pro účely tohoto ověření a nebude ani viditelné. Telefon zadávejte BEZ MEZER A BEZ POMLČEK jako 123456789

  Ověření telefonu

 • 2. Opište číslený kód, který vám přišel SMS zprávou

  Ověření SMS

 • 3. Vyplňte krátký registrační formulář

  Registrace na web

  Heslo musí mít osm nebo více znaků. Může to být libovolná kombinace písmen, číslic a symbolů.  Nelze použít heslo, které je velmi slabé např. heslo1234, nebo heslo, které začíná nebo končí mezerou.

  Zvolte si prosím přezdívku zde na webu. Doporučujeme se vyhnout jménům politických, vojenských nebo náboženských osobností či událostí, nebo  jménům která by mohla být považována za urážlivá. Vhodný výběr přezdívky je i ve vašem zájmu. Pamatujte, že jste součástí komunity Školství.cz.

 • 4. Po přihlášení uvidíte Váš profil

  Můžete upravit různé sekce vašeho profilu a nahrát obrázek a fotografii. Všechny tyto sekce lze jednotlivě aktualizovat nebo odstraňovat vaše osobní informace.

  Profil spolužáka

 • Vyhledejte školu a založte vaši třídu

  Třídy na Školství.cz jsou ideálním způsobem, jak navázat spojení se spolužáky a přáteli z celé ČR. Spojte se s ostatními a získávejte aktuální informace o důležitých tématech a účastněte se zajímavých konverzací s přáteli. Ještě před tím, než třídu založíte se ujistěte, že stejnou třídu ve vaší škole nezaložil někdo před vámi. Seznam tříd najdete pod obecnými informacemi každé školy. Vámi založené třídy uvidíte ve vašem profilu na záložce "Třídy".

  Založení třídy

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte.

Připojte se nyní

Spolužáci na Školství.cz