Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

KAXL s.r.o. - Bílovec

Pracovní pozice Servisní technik

Místo výkonu práce Dukelská 240 / 16
74301 Bílovec
Okres: Nový Jičín
Co od Vás KAXL s.r.o. požaduje Dovednosti: Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. (výhodou)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (výhodou)
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 25 300 do 35 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 02. 2023 do 31. 01. 2024
Co říká KAXL s.r.o. o pozici z: 27.01.2023 Náplň práce: - práce v servisním prostředí, - provádí záruční a pozáruční servis námi prodávaných produktů, - eviduje záruční a pozáruční opravy, - zajišťuje odesílání vyřízených reklamací koncovým zákazníkům a to včetně její dokumentace, - komunikace se zákazníky přes infolinku servisního oddělení, - péče o stroje z půjčovny a jejich evidence v systému. Požadujeme: - komunikativní schopnost a příjemné vystupování, - loajální chování, - smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, - znalost na PC, - řidičský průkaz B - výhodou, - výpis z rejstříku trestů, - praxe s údržbou a servisem zahradní techniky výhodou, - vyučen v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů - výhodou, - osvědčení dle vyhlášky50/1978 Sb. - výhodou. Zaměstnanecké výhody: - zázemí úspěšné společnosti s více než 10 letou tradicí, - stravenková karta - 90 Kč za odpracovaný den, hrazeno plně zaměstnavatelem, - motivační bonus až 3 000 Kč měsíčně, - po odpracovaném roce roční příspěvek 5 000 Kč na kartu Sodexo pro volnočasové aktivity, - roční odměny, - práci v mladém dynamickém kolektivu, - výrazné slevy na nákup produktů. Kontakt: p. Karel Klapetek, e-mail: karel@kaxl.cz
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt KAXL s.r.o.
Dukelská 240 / 16
74301 Bílovec
Kontaktní osoba Robin Jaške

Místo výkonu práce na mapě

Dukelská 240/16, 74301 Bílovec

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1374 uživatelů