Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Deutsche Börse Services s.r.o. - Praha

Pracovní pozice Head of Unit

Místo výkonu práce Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání VŠ Bakalářské
Mzda Od 130 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 04. 2023
Co říká Deutsche Börse Services s.r.o. o pozici Kontakt: Kamarádová Marie, e-mail: marie.kamaradova@clearstream.com Vaše odpovědnost: o Každodenní správa týmu 3 manažerů a zajištění vztahů s poskytovateli v rámci sítě Clearstream pro obchodování s cennými papíry o Celosvětově udržujete veškeré právní, smluvní a technické vztahy s více než 140 poskytovateli cenných papírů a hotovosti o Jako vedoucí oddělení správy sítě máte odpovědnost za všechny místní evropské a místní regulační povinnosti o Pozice zahrnuje také komercializaci všech tržních vazeb (v tomto případě APAC a CEE/CIS) v odpovědnosti vedoucího oddělení, Network Management o Podléháte funkci výkonného ředitele pro produkty Global Markets a správu sítě se sídlem v Lucembursku o Tato pozice vyžaduje místní a globální cestování za účelem udržení kontaktu a provozní údržby uvedených poskytovatelů hotovosti a cenných papírů používaných ve společnosti Clearstream o Údržba poskytovatelů zahrnuje řízení KPI, řízení rizik a financí, vyjednávání o poplatcích a správu smluv o úrovni služeb Požadovaný profil: Min. 5 let praxe na obdobné manažerské pozici, výborná znalost prostředí obchodování s cennými papíry, zkušenost s vedením týmů v multikulturním prostředí, znalost finančních procesů, controllingu, reportingu. Strategické myšlení a plánování, výborná znalost anglického jazyka, min. Bc. vzdělání.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Deutsche Börse Services s.r.o.
Praha
Kontaktní osoba Agentura So-Ry s.r.o. Irena Rosenbergová

Místo výkonu práce na mapě

11800 Praha - Malá Strana

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 870 uživatelů