Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Deutsche Börse Services s.r.o. - Praha

Pracovní pozice Operator

Místo výkonu práce Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání VŠ Bakalářské
Mzda Od 80 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 04. 2023
Co říká Deutsche Börse Services s.r.o. o pozici Kontakt: Duchoslav Pavel, e-mail: pavel.duchoslav@clearstream.com Vaše povinnosti: o Administrace Red Hat OpenShift Cluster v hybridním prostředí (Azure Cloud a on-prem na systému IBM) o Pomáháte vývojářům migrovat a spouštět pracovní zátěž jako kontejnery v Openshift poskytováním příkladů osvědčených postupů, odstraňováním problémů a hledáním řešení pro omezení platformy o Automatizace správy: hesel, konfigurací, nasazení, upozornění, rotace a archivace protokolů, monitorování o Provádění úloh správy systému Linux (aktualizace softwaru, aktualizace konfigurace, odstraňování problémů) o Automatizace nasazení plně konfigurovaných virtuálních počítačů v Azure by mohla, v souladu s firemními zásadami osvědčených postupů pro zabezpečení a posílení systému Váš profil: o Alespoň 1 rok praxe v OpenShift o Zkušenosti s administrací Linuxu o Zkušenosti s OpenShift Cluster Administration a platformou Azure Cloud o Zkušenosti s Bash a/nebo Pythonem as automatizačními nástroji o Zkušenosti s Jenkinsem, Ansible, Cloud Forms, Puppet, Terraform jsou výhodou o Znalost písemné i mluvené angličtiny o Schopnost práce v multikulturním prostředí, samostatnost, odolnost vůči stresu a ochota vzdělávat se
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Deutsche Börse Services s.r.o.
Praha
Kontaktní osoba Agentura So-Ry s.r.o. Irena Rosenbergová

Místo výkonu práce na mapě

11000 Praha - Nové Město

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 858 uživatelů