Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Divadla Kladno s.r.o. - Kladno

Pracovní pozice Osvětlovač

Místo výkonu práce Divadelní 1702
27201 Kladno
Okres: Kladno
Požadovaný stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzda Od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 02. 2023
Co říká Divadla Kladno s.r.o. o pozici Pracovní náplň: - ve spolupráci s režisérem a scénografem vytváření světelného plánu inscenace v průběhu zkoušek, - nasvícení jednotlivých představení a plná zodpovědnost za jejich zdárný průběh po světelné stránce, - světlovačské práce při realizaci dalších akcí Divadla Lampion, - údržba svěřeného vybavení světelné kabiny a světelného parku divadla Lampion. Požadujeme: - zkušenosti s prací osvětlovače výhodou, ne podmínkou. RÁDI VÁS ZAŠKOLÍME, - odbornou kvalifikaci dle vyhlášky 50 výhodou, - časovou flexibilitu - nepravidelná pracovní doba, dělené směny, práce v sobotu a neděli, zájezdy, - zodpovědný přístup a spolehlivost, flexibilitu a ochotu hledat řešení, - schopnost práce v týmu, - praxi v uměleckém provozu velkou výhodou. Nabízíme - příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na Multisport kartu, - 5 týdnů dovolené, - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, - slevu na zaměstnanecké vstupenky. Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Divadla Kladno s.r.o.
Divadelní 1702
27201 Kladno
Kontaktní osoba MgA. Jozef Hugo Čačko

Místo výkonu práce na mapě

Divadelní 1702, 27201 Kladno

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1633 uživatelů