Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

KÖNIG - SURF, s.r.o. - Plzeň

Pracovní pozice Mistr/mistrová v technickém krejčovství

Místo výkonu práce Těšínská 14
Plzeň
Okres: Plzeň-město
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 150 do 160 Kč/hod.

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 03. 01. 2023
Co říká KÖNIG - SURF, s.r.o. o pozici Popis práce Mistr/mistrová musí střih vymyslet, nakreslit, nastříhat materiál, rozdělí práci šičkám a přípravářkám, kontroluje a hodnotí jejich práci. Nejde o těžké šití. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti. Tvorba šablon/střihů na obaly pro lyže, snowboardy, surfy, lodě, také obaly na pneumatiky, sluneční clony, tepelné izolace na obytné vozy, hudební nástroje, zbraně atd… Náplň práce: tvorba střihů, příprava materiálů a střihání látek rozdělování práce přípravářkám a švadlenám, kontrola kvality práce komunikace se zákazníkem osobně, telefonem šití výrobků, zaučování nových šiček Požadujeme Zkušenost s výrobou střihů, stříháním látek a technickým šitím Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost, fyzická zdatnost Ochotu učit se novým technologickým postupům Neustálý posun kvality a úspor ve výrobních postupech Nabízíme Práci v malém kolektivu v rodinné firmě HPP nebo DPČ nebo DPP Odpovídající mzdu a motivační systém odměňování Zaměstnanecké slevy na zboží a služby Odměňování pozice mistr/mistrová: hodinová sazba: 150 - 160 Kč/ hod. Na jaké benefity má mistrová nárok: 4 týdny dovolené 1 sick day po odpracování každých měsíců odměna za loajalitu - po odpracovaném roce - stravenky nákup zboží a služeb se zaměstnaneckou slevou - ve výši 50% Pracovní doba: možnost pohyblivé pracovní doby - možnost zkráceného úvazku 30 hod/týden Místo výkonu práce: Těšínská 14, Plzeň - Doubravka V případě zájmu volejte 377 262 180 nebo pište na konig@konig.cz
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt KÖNIG - SURF, s.r.o.
Těšínská 14
Plzeň
Kontaktní osoba Kontakt

Místo výkonu práce na mapě

Těšínská 14, Plzeň

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 932 uživatelů