Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

ALEF NULA,a.s. - Praha

Pracovní pozice Network Engineer R&S

Jaké výhody nabízíme: Jízdní výhody (Roční kupon na MHD nebo Firemní automobil)
Jiné výhody (Stravenkový paušál, AJ, Multisport karta, Sick day, Vouchery na dentální hygienu)
Místo výkonu práce Pernerova 691 / 42
Karlín
18600 Praha
Okres: Hlavní město Praha
Co od Vás ALEF NULA,a.s. požaduje Dovednosti: Práce s PC (Zkušenosti s IT/network designem, validací architektur, implementací a optimaliz)
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní (Znalost na komunikativní úrovni)
Čeština - Aktivní (Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, )
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 50 000 do 80 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 01. 2023
Co říká ALEF NULA,a.s. o pozici Co tě u nás čeká? o Pre-sales činnosti - vytváření návrhů řešení a specifikací pro obchodní oddělení na základě požadavků zákazníků, vytváření technických částí odpovědí na poptávky zákazníků a to ve všech technologických oblastech R&S, za které je kandidát zodpovědný, prezentace pro zákazníky, komunikace se zákazníky. o Implementace - vytváření HLD a LLD, instalace, konfigurace, testování a dokumentace v oblasti R&S, zároveň být součástí projektového týmu se zodpovědností za svěřené části projektů. o Školení - lektorská činnost, být schopen školit a vytvářet kurzy s tématikou R&S. o Support - troubleshooting a řešení trouble ticketů v příslušných oblastech R&S, komunikace s výrobcem a zákazníky. Co bys měl umět a znát? o Vysokoškolské vzdělání, technický směr výhodou. o Schopnost pracovat s vysokým nasazením. o Schopnost samostatné i týmové práce. o Vysoká míra osobní odvahy a motivace uspět. o Otevřenou komunikaci, přijímání a předávání technických znalostí v rámci celého Expertního Centra. o Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost angličtiny na komunikativní úrovni. o Prezentační schopnosti. o Zkušenosti s IT/network designem, validací architektur, implementací a optimalizací R&S řešení LAN a WAN v Enteprise a SP prostředí, SDA, DNA, programability. o Schopnost konzultace a návrhu řešení dle zákaznických potřeb (customer oriented). o Schopnost prezentovat technická řešení, přidanou hodnotu a realizované projekty / PoC. o Znalosti a zkušenosti s Cisco produkty a řešeními (switche, routery, management nástroje, NFV a další). o Stát se školitelem, prezentovat a školit a to v českém i anglickém jazyce. o Skriptování a programování výhodou. Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, AJ, Multisport karta, Roční kupon na MHD nebo Firemní automobil, 20 dnů dovolené, Sick day, Vouchery na dentální hygienu
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt ALEF NULA,a.s.
Pernerova 691 / 42
Karlín
18600 Praha
Kontaktní osoba Barbora Glöcknerová

Místo výkonu práce na mapě

Pernerova 691/42, 18600 Praha - Karlín

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1078 uživatelů