Nové školní vizitky v seznamu škol

Více
23. kvě 2020 15:28 - 23. kvě 2020 18:08 #94 napsal František - Školství.cz
Nová sekce školních vizitek v Seznamu škol nahrazuje původní modré tabulkové výpisy.Nově můžete filtrovat školy podle oborů, hodnocení školy, typu školy, stupně vzdělání, ceny studia, kraje a dalších parametrů.

V seznamu škol můžete viztiky řadit dle parametrů. Škole je umožněno vizitku spravovat a doplnit potřebné aktuální údaje. Možná je i propagace vizitky.

Vybrané školy může uživatel hodnotit pomocí systému recenzí anebo diskutovat o škole prostřednictvím Facebook komentářů. Vizitky můžete sdílet i nahlásit zápis. Součástí školních vizitek je i mapa.

Během týdne přibude možnost vyhledávání škol a firem podle lokace přímo na mapě.
Registrace firem nabízejících praxe a stáže, nebo brigády pro strudenty je stále k dispozici, ale nové funkce umožní vytvořit mezi školou a firmami komunikační kanál na úrovni skupiny, skupina má podobné funkce jako třída, tedy možnost sdílet informace, soubory, plánovat a další viz www.skolstvi.cz/jak-to-funguje .

Stále probíhají práce na systému online výuky.
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci