Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Portimo, o.p.s. - Nové Město na Moravě

Pracovní pozice *sociální pracovník - Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (SAS) - Novoměstsko a Bystřicko

Místo výkonu práce Drobného 301
59231 Nové Město na Moravě
Okres: Žďár nad Sázavou
Požadovaný stupeň vzdělání Vyšší odborné
Mzda Od 25 000 do 30 500 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 02. 2021 do 31. 01. 2022
Co říká Portimo, o.p.s. o pozici Baví Vás práce s lidmi? Chcete pracovat s rodinami, které potřebují podpořit? Máte řidičský průkaz a nevadí Vám jezdit? Hledáme do týmu empatického člověka, kterému není lhostejný okolní svět, umí komunikovat s lidmi a má vztah k dětem. Hledáme k sobě někoho, kdo je schopný postavit se k problémům čelem, někoho, kdo se nebojí být samostatný a zodpovědný za svoji práci. Jak vypadá práce u nás? Pomáháme rodinám s dětmi v jejich přirozeném prostředí. U nás vás čeká práce s lidmi, hodně času stráveného s dětmi a nemusíte se bát dlouhých dní strávených v kanceláři. Služba je poskytována převážně terénní formou rodinám s ohroženým příznivým vývojem v důsledku dlouhodobě nepříznivé sociální situace, proto potřebujeme jako posilu sociálního pracovníka se vzděláním dle zákona č.108/2006 Sb. Naším cílem je aktivovat všechny členy rodiny, aby další pomoc v budoucnu nepotřebovali. Součástí práce je administrativa, související s poskytovanou sociální službou a tvorba individuálních plánů. Působíme na Novoměstsku a Bystřicku. Co nabízíme? " zaměstnání v respektované neziskové organizaci se sídlem v Novém Městě na Moravě s nástupem od 1.2.2021 " smysluplnou práci na plný či zkrácený úvazek " profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc) " prostor pro kreativitu a seberealizaci " příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu V motivační dopise si rádi přečteme, proč chcete pracovat právě u nás, jaké máte zkušenosti s cílovou skupinou či s prací v sociálních službách a kvalifikaci. V případe zájmu zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis. Přihlášky je možné zaslat elektronicky na adresu reditel@portimo.cz (do předmětu uveďte "VR - SAS Portimo"), osobně nebo poštou na adresu Portimo, o.p.s., Drobného 301, 592 31 Nové Město na Moravě. Uzávěrka přihlášek je 1. 2. 2021. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případe, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací na tel. čísle. 739 957 800 - Mgr. Romana Staňková, vedoucí služby Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Odesláním a doručením životopisu a motivačního dopisu Portimo, o.p.s. dává uchazeč souhlas se zpracováním svých poskytnutých dat obsažených v těchto materiálech pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení (dle zákona c. 101/2000 Sb.). Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat na výše uvedených kontaktech.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Portimo, o.p.s.
Drobného 301
59231 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba Ing. Tomáš Pospíšil
Kontaktní telefon 733 664 321
Kontaktní e-mail reditel@portimo.cz

Místo výkonu práce na mapě

Drobného 301, 59231 Nové Město na Moravě

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 1000 uživatelů