Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Portimo, o.p.s. - Nové Město na Moravě

Přidáno: 13. 11. 2020
Aktualizováno: 13. 11. 2020

Pracovní pozice *Pracovník v sociálních službách - osobní asistence

Místo výkonu práce Drobného 301
59231 Nové Město na Moravě
Okres: Žďár nad Sázavou
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 11 875 do 15 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 01. 2021 do 31. 12. 2021
Co říká Portimo, o.p.s. o pozici Hledáme do týmu Osobní asistence pracovníka v sociálních službách, osobního asistenta/ku Baví Vás práce s lidmi? Chcete pomáhat lidem s chronickým onemocněním či zdravotním postižením? Máte rádi různorodou práci v terénu? Vlastníte řidičský průkaz a rádi jezdíte? Jste spolehliví a empatičtí? Staňte se členem našeho týmu. Hledáme osobního asistenta/osobní asistentku k dětem, dospělým i seniorům. Podmínkou je trestní bezúhonnost, vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (střední či střední odborné vzdělání sociálního či zdravotního zaměření, případně absolvovaný kurz Pracovník v sociálních službách). Jak vypadá práce u nás? Osobní asistence je poskytována v domácnostech uživatelů služby žijících na území okresu Žďár nad Sázavou. Osobní asistent/ka dle individuálních potřeb uživateli poskytuje pomoc a podporu při zvládání každodenních činností (pomoc s péčí o vlastní osobu, pomoc s osobní hygienou, zajištění stravy, doprovodu, nákupu či aktivizace). Co nabízíme? " Zaměstnání v respektované neziskově organizaci se sídlem v Novém Městě na Moravě s nástupem ihned " Přívětivou pracovní atmosféru " Smysluplnou práci na zkrácený úvazek 0,625 (výhledově možnost navýšení) " Odpovídající mzdové ohodnocení " Prostor pro kreativitu a seberealizaci " Možnost dalšího odborného růstu Přihlášku, resp. motivační dopis a strukturovaný životopis je možné zasílat na email reditel@portimo.cz (do předmětu uveďte "VŘ - OA Portimo"), osobně nebo poštou na adresu Portimo,o.p.s., Drobného 301 Nové Město na Moravě. Uzávěrka přihlášek je 6. 12. 2020. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Odesláním a doručením životopisu a motivačního dopisu Portimo, o.p.s. dává uchazeč souhlas se zpracováním svých poskytnutých dat obsažených v těchto materiálech pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení (dle zákona č. 101/2000 Sb.). Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat na výše uvedených kontaktech. Bližší informace poskytne Mgr. Ivana Laštovičková - 733 747 069 Odesláním a doručením životopisu a motivačního dopisu Portimo, o.p.s. dává uchazeč souhlas se zpracováním svých poskytnutých dat obsažených v těchto materiálech pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení (dle zákona c. 101/2000 Sb.). Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat na výše uvedených kontaktech.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Portimo, o.p.s.
Drobného 301
59231 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba Ing. Tomáš Pospíšil
Kontaktní telefon 733 664 321
Kontaktní e-mail reditel@portimo.cz

Místo výkonu práce na mapě

Drobného 301, 59231 Nové Město na Moravě

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 638 uživatelů