Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

ZDAR, a.s. - Žďár nad Sázavou

Přidáno: 4. 11. 2020
Aktualizováno: 4. 11. 2020

Pracovní pozice *Manažer provozu autoservis - Žďár n.S.

Místo výkonu práce Jihlavská 759 / 4
Žďár nad Sázavou 1
59101 Žďár nad Sázavou
Okres: Žďár nad Sázavou
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 40 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 01. 2021
Co říká ZDAR, a.s. o pozici Provoz Autoservis se podílí přibližně jednou pětinou na výkonech společnosti ZDAR, a.s.. Zahrnuje veškeré autoservisní činnosti poskytované v centrále společnosti ve Žďáru nad Sázavou a v pobočkách ve Velkém Meziříčí a Bystřici nad Pernštejnem. V rámci poskytovaných služeb provoz Autoservis poskytuje služby externím zákazníkům i pro vlastní vozidla společnosti. Zaměření zahrnuje jak segment nákladních vozidel a autobusů, tak i užitkových a osobních automobilů, kdy jednotlivé činnosti jsou organizačně rozděleny do menších jednotek, tzv. středisek. V rámci jednotlivých středisek jsou prováděny téměř veškeré servisní práce, ať již pravidelný servis a údržba, tak specializované práce, např. příprava na STK, měření emisí, opravy laků, pneuservis, autoelektrikářské práce, apod. Provoz disponuje vlastním zázemím, které kromě dílen zahrnuje i sklad náhradních dílů a mycí centrum. Služby jsou poskytovány jak zákazníkům z firemního segmentu, tak i fyzickým osobám. Náplň práce: Vedení týmu zkušených zaměstnanců v oblasti autoservisních služeb, přímo podřízení 3 vedoucí servisů Podílení se na rozhodování o rozvoji provozu a s tím souvisejících investicích Aktivní spolupráce s vedením společnosti při realizaci celofiremních cílů Nastavení systému motivace zaměstnanců pro zvýšení efektivity provozu Příprava aktualizaci stávajícího nebo zavedení nového SW pro podporu servisní činnosti, včetně zavedení centrálního rezervačního systému Zlepšení koordinace a komunikace mezi jednotlivými servisními provozy a středisky Nastavení provozní doby, režimu práce a organizace práce tak, aby vyhovovala požadavkům zákazníků Aktivní komunikace se stávajícími zákazníky Aktivní vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních obchodní příležitostí Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, zkušenosti s řízením lidí, řidičský průkaz sk. B Výhodou: znalost AJ/NJ, zkušenosti z oboru, řidičský průkaz sk. C,D Příspěvek na dovolenou ve výši 8000 Kč za rok, příspěvek až 3000 ročně pro každé dítě zaměstnance na sportovní a studentské pobyty dětí a dětské tábory, příspěvky na penzijní připojištění, možnost využití výhodných tarifů na volání i pro rodinné příslušníky, příspěvky na volnočasové aktivity formou FLEXI PASSU, přeprava autobusy firmy ZDAR zdarma , sleva na tankování na ČS firmy ZDAR, služební automobil, notebook, telefon. První kontakt telefonicky 8,00 - 15,00 hod. nebo emailem.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt ZDAR, a.s.
Jihlavská 759 / 4
Žďár nad Sázavou 1
59101 Žďár nad Sázavou
Kontaktní osoba Bc. Šárka Pečinková
Kontaktní telefon 566 696 174
Kontaktní e-mail pecinkova@zdar.cz

Místo výkonu práce na mapě

Jihlavská 759/4, 59101 Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 1079 uživatelů