Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Conduent Czech Republic s.r.o. - Praha

Pracovní pozice Administrativní pracovník ze zaměřením na plánování / Administrative Support Worker focus on WorkForce Management

Místo výkonu práce Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Mzda 30 900
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 14. 11. 2020
Co říká Conduent Czech Republic s.r.o. o pozici Náplň práce: zodpovědnost za správu zdrojů v reálném čase a v průběhu dne z hlediska správy směn, efektivní plánování směn zaměstnanců (Specialistů technické podpory) v rámci stanovených cílů s ohledem na předpověď objemu hovorů, přepokládané úrovně služeb a absentismu, pozorování aktivity zaměstnanců v reálném čase a porovnání k jejich dennímu rozvrhu, spolupráce s dalšími týmy WFM, které jsou fyzicky lokalizovány mimo pracoviště, spolupráce s Operations Managers na: denním reportingu, analýza dat, distribuce dovolené pro zaměstnance, předpověď a návrh personálního plánu na další období, revize a analýza nadcházejícího personálního plánu (zákaznické linky) za účelem splnění podmínek stanovených klientem a společností Conduent, spolupráce s interními odděleními (HR, Vedoucí týmu, Trenér kontaktního centra, Analytik kvality, Recruitment specialista), kolekce informací spojených s absencí zaměstnanců a na základě toho provádění změn v personálním plánu za účelem negace negativního vlivu zmeškaných směn Požadavky: aktivní znalost Anglického jazyka (B2 SERR), analytické schopnosti, matematicky orientované myšlení, schopnost pracovat a analyzovat velké množství číselných a logických operací, základní znalost PC, MS Office, MS Outlook, znalost nástrojů určených pro správu zaměstnanců jsou vítány. Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; samostatnou, náročnou práci; práci na projektech vedoucích ke zkvalitnění zákaznických služeb; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště v Praze. Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (vyjímečně o víkendu) Zaměstnanecké výhody: Stravenky, občerstvení na pracovišti, MultiSport karta, bonusy. Kontakt: mariia.yatskovska@conduent.com
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Conduent Czech Republic s.r.o.
Praha
Kontaktní osoba Mariia Yatskovska
Kontaktní telefon 770 131 898
Kontaktní e-mail czjob@conduent.com

Místo výkonu práce na mapě

76502 Otrokovice

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 1632 uživatelů