Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Raeder & Falge s.r.o. - Bohušovice nad Ohří

Aktualizováno: 9. 11. 2020

Pracovní pozice finanční a mzdová/mzdový účetní

Místo výkonu práce Masarykova 4
41156 Bohušovice nad Ohří
Okres: Litoměřice
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 09. 11. 2020
Co říká Raeder & Falge s.r.o. o pozici naše středisko se specializuje na autorizovaný prodej a servis vozů FORD, servis všech osobních a nákladních automobilů, výkup a prodej ojetých vozů - autobazar, provoz čerpací stanice a poskytování automobilů - do svého týmu hledá kolegu či kolegyni na pozici - Finanční a mzdová účetní: Náplň práce: - Vedení kompletního podvojného účetnictví v programu - Zpracování a zasílání statistiky - Provádění analýz, statistik a inventarizace majetku a účtů - Kontrola sald účtu pohledávek a závazků - Sestavování roční účetní závěrky a přílohy k účetní závěrce - Správa a evidence pokladen, účtování pokladních dokladů - Účtování faktur, kontrola správnosti - Komunikace s daňovým poradcem při zajištění provedení externího auditu účetní závěrky - Zpracování výkazu DPH - Spolupráce s auditory a daňovými poradci - Vystavování a zasílání daňových přiznání a souvisejících přehledů v zákonem stanovených termínech - Komplexní zpracování mezd a vedení mzdového účetnictví - Komunikace se správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami - Provádění ročního zúčtování daně ze závislé činnosti zaměstnanců Požadujeme: - Středoškolské vzdělání ekonomického směru - Praxe v podobné činnosti minimálně 5 let - Dobrá orientace v mzdových, daňových a účetních předpisech a Zákoníku práce - Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič - PC znalosti: MS Word - stř. pokročilý, MS Excel - stř. pokročilý - Důslednost, pracovitost, přesnost, rozhodnost, komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem Nabízíme: - Příjemné pracovní prostředí - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou - Nástup možný ihned nebo dle domluvy - Pracoviště v Bohušovicích nad Ohří - Výše nástupní mzdy bude stanovena při osobním pohovoru na základně odborných zkušeností a praxe v rozmezí od 28.000,- do 35.000,- hrubého - Firemní stravování (obědy) zdarma - Firemní notebook a telefon SCHŮZKU JE POTŘEBA PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT PO ZASLÁNÍ ŽIVOTOPISU!
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Raeder & Falge s.r.o.
Masarykova 4
41156 Bohušovice nad Ohří
Kontaktní osoba Bc. Ptr Kohout DiS.
Kontaktní telefon 725 505 495
Kontaktní e-mail personalni@raeder-falge.cz

Místo výkonu práce na mapě

Masarykova 4, 41156 Bohušovice nad Ohří

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 1119 uživatelů