Školství.czŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

SNABYTEK COMPANY s.r.o. - Ostrava

Přidáno: 30. 09. 2020
Aktualizováno: 30. 09. 2020

Pracovní pozice Administrativní pracovník/ce - administrátor/ka eshopu

Místo výkonu práce Ostrava
Okres: Ostrava-město
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 17 800 do 20 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 11. 2020
Co říká SNABYTEK COMPANY s.r.o. o pozici Místo výkonu práce: Ostrava POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor. Životopisy zasílat na email: info@snabytek.com , předmět "ŽIVOTOPIS ADMIN ESHOP" Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ! Hledáme administrátory pro naše nově budovaný eshop. Pracoval jste v e-commerce a máte zkušenosti z tohoto odvětví? Chcete se podílet na rozvoji nového projektu od základu? Máte rádi výzvy? Tak toto je ta správná výzva! Neváhejte a pošlete nám vaše CV. Hledáme nové kolegy do týmu, kteří vybudují nové technické řešení. Náplň práce: Stanete se součástí kolektivu. Vaši zákazníci budou nejen návštěvníci eshopu, ale budou jimi i vaši kolegové, kteří budou chtít po vás úkoly a práci. Příprava, kontrola... Vaše vizitkou budou spokojení kolegové, ale také zákazníci, kteří vám dají referenci jak byli spokojeni. Budete se starat o vzhled eshopu, budete aranžovat a sem tam i vystavovat zboží. Budete přijímat a vydávat zboží, objednávky. Budete vystavovat doklady, pracovat s pokladnou. Budete se vzdělávat a získáte nové bohaté zkušenosti, které očekáváme, že budete předávat našim zákazníkům, kolegům, aby jsme docílili maximální spokojenosti. Co nabízíme: Zázemí velké společnosti, která se neustále rozvíjí a rozšiřuje. Budeme se podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby Váš plat byl k vaší spokojenosti. Nabízíme osobní ohodnocení a motivaci. Nabízíme práci v nově připravovaném PROJEKTU, který nabídne mnoho nových funkcí. A jak je o nás známo - BUDE TO VELKÉ. Požadujeme: - vlastní organizace práce - plánování a provádění marketingových strategií on-line - vývoj, implementace, realizace a řízení strategie obchodování v našem internetovém obchodě, - zákaznický servis ( identifikace potřeb, ověřování stížnosti, analýza příčiny rezignace ze služby, atd.). - řízení expozice v našem internetovém obchodě (cena, popis, fotografie) - dohled nad cenovou politikou v internetovém obchodě (ceny, obchodní podmínky) - analýza efektivity provedených marketingových aktivita a prodeje - navrhovaná nová řešení, která zlepšují účinnost a kvalitu prodeje v našem internetovém obchodě - zodpovědnost za plnění stanovených plánů, - samostatná realizace obchodních případů - práce s kompletním balíkem OFFICE. - práce v online světě...
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ostrava
Kontaktní osoba Bc. Jan Miketa
Kontaktní telefon 773 452 282
Kontaktní e-mail info@snabytek.cz

Místo výkonu práce na mapě

37901 Třeboň - Třeboň II

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Od 14.10 do 1.11.2020 budou kvůli COVID-19 uzavřeny školy včetně prvního stupně základních škol

12.10.2020 Od 14.10 do 1.11.2020 budou kvůli COVID-19 uzavřeny školy včetně prvního stupně základních škol

Od 14.10 do 1.11.2020 budou kvůli COVID-19 uzavřeny školy, včetně prvního stupně základních škol....

Číst dál...
Od pátku se rozšíří protiepidemická opatření ve školách

17.09.2020 Od pátku se rozšíří protiepidemická opatření ve školách

S účinností od pátku 18. září se v celé ČR rozšiřuje povinnost nošení roušek na všechny prostory...

Školství.cz si prohlíží 1254 uživatelů