Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o. - Praha

Přidáno: 9. 09. 2020
Aktualizováno: 9. 09. 2020

Pracovní pozice Asistenti produktového manažera s maďarštinou

Místo výkonu práce Daliborova 161 / 26
Hostivař
10200 Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 25 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 09. 09. 2020
Co říká DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o. o pozici Kontakt telefonicky 8:00-16:00 nebo e-mailem. Hledáme kolegy do týmu, kteří budou asistovat produktovému a prodejnímu týmu. Pracovní náplň: - Telefonické nebo e-mailové kontaktování hotelů v Maďarsku a rezervovat pobyty našich klientů - V součinnosti s produktovým manažerem budete vytvářet propagační materiály - Aktualizace textů, fotografií a informací o produktech a destinacích - Spoluvytváření nových produktů a příprava produktů k prodeji - Příprava pokynů na cestu - spravování destinací na webových stránkách a zajištění správností údajů Požadujeme: - maďarština slovem i písmem (rodilý mluvčí výhodou) - práce na PC (word, excel, e-mail) - týmovost a pečlivost - schopnost vyhledávání a zpracování informací - komunikační dovednosti Nabízíme: - zaměstnanecký poměr u stabilního zaměstnavatele, který je na trhu více jak 26 let - základní mzda + prémie po zkušební době - služební notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely - stravenky - pracovní pozice v Praze - zaměstnanecké slevy V případě zájmu prosím pošlete e-mail se stručným životopisem na daen@daen.cz, případně se osobně zastavte v kanceláři společnosti DAEN s. r.o. na adrese Daliborova 161/26. Výhody: Zaměstnanecká sleva na dovolenou, Stravenky, Infocesty (studijní cesty)
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt DAEN INTERNATIONAL spol. s r.o.
Daliborova 161 / 26
Hostivař
10200 Praha
Kontaktní osoba Ing. Jana Kurková
Kontaktní e-mail daen@daen.cz

Místo výkonu práce na mapě

Daliborova 161/26, 10200 Praha - Hostivař

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci