Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Stavby Flamberg s.r.o. - Hostinné

Aktualizováno: 25. 07. 2022

Pracovní pozice Manažer stavební výroby

Místo výkonu práce Slévárenská 467
54371 Hostinné
Okresy:
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda 40 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 08. 2022
Co říká Stavby Flamberg s.r.o. o pozici Manažer stavební výroby Co vás čeká: · plánování, řízení, koordinace a kontrola stavební výroby · implementace procesů vedoucích k efektivnímu provádění zakázek · plánování výrobních kapacit a zdrojů z hlediska plnění termínů zakázek · koordinace jednotlivých fází stavební výroby · spolupráce s ostatními celky organizace, práce s rozpočty a smlouvami o dílo · administrativní zpracovávání reportů a podkladů pro vyhodnocení efektivnosti výroby · vedení, motivace, hodnocení a kontrola pracovníků v rámci svěřeného celku organizace Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: · SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, autorizace vítána · organizační a koordinační dovednost, proaktivní přístup, zvládání zátěže, spolehlivost · uživatelská znalost MS Office · časová flexibilita · rozhodnost, kooperace, vyzrálá osobnost · praxe na pozici stavbyvedoucího či obdobné stavebně-technické pozici . způsobilost k řízení automobilu, ŘP sk. B Mzda: 40 000 - 50 000 Kč/ měsíc, výkonnostní odměny Benefity společnosti: · zajímavá a perspektivní práce na HPP v přátelském kolektivu · jednosměnný provoz · mobilní telefon, notebook, služební vozidlo i pro soukromé účely . stravenkový paušál . dovolená 25 dnů Možnost nástupu ihned Kontakt: e-mail: jeriova@stavbyflamberg.cz, tel.: 739 287 069 p. Jeriová
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Stavby Flamberg s.r.o.
Slévárenská 467
54371 Hostinné
Kontaktní osoba Daniel Flamberg

Místo výkonu práce na mapě

Slévárenská 467, 54371 Hostinné

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 812 uživatelů