Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Stavby Flamberg s.r.o. - Hostinné

Aktualizováno: 25. 07. 2022

Pracovní pozice Stavbyvedoucí

Místo výkonu práce Slévárenská 467
54371 Hostinné
Okresy:
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda 30 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 08. 2022
Co říká Stavby Flamberg s.r.o. o pozici Stavbyvedoucí Co vás čeká: - zajištění organizace pracoviště a zásobování - tvorba harmonogramu výstavby - zajištění kompletního plynulého chodu staveb, dodržení termínů a kvality staveb - řízení a organizace stavebně montážních prací - koordinace prací stavebního týmu a subdodavatelů - efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení - sestavení zprávy a informování vedení společnosti o stavu zakázek - technická podpora společnosti - zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, ochrany - životního prostředí Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána - zkušenosti a způsobilost v oblasti řízení, koordinace a kompletace pozemních staveb - uživatelská znalost MS Office - schopnost řešit krizové situace - zodpovědnost, pečlivost, důslednost, časová flexibilita - schopnost samostatné práce a organizační schopnosti - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Mzda: 30 000 - 40 000/ měsíc, výkonnostní odměny Benefity společnosti: - zajímavá a perspektivní práce na HPP v přátelském kolektivu - jednosměnný provoz - motivační mzda - stravenkový paušál - dovolená 25 dnů Možnost nástupu ihned Kontakt: e-mail: jeriova@stavbyflamberg.cz, tel. č.: Jeriová 739 287 069
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Stavby Flamberg s.r.o.
Slévárenská 467
54371 Hostinné
Kontaktní osoba Daniel Flamberg

Místo výkonu práce na mapě

Slévárenská 467, 54371 Hostinné

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 667 uživatelů