Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - Praha

Přidáno: 17. 06. 2022
Aktualizováno: 17. 06. 2022

Pracovní pozice Vzorkař/ka

Místo výkonu práce Jasmínová 2905 / 37
Záběhlice
Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 19 700 do 26 800 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 17. 06. 2022
Co říká Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem o pozici PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Kateřina Kuchyňová, tel.: 482 411 655, e-mail: katerina.kuchynova@zuusti.cz Náplň práce : Provádění kontroly účinnosti sterilizačních přístrojů ve zdravotnických i nezdravotnických zařízeních, odběrů kontrolních vzorků (pitná, bazénová voda) a zpracování dokumentace z těchto činností. Terénní měření parametrů při odběru vzorků vod (teplota, pH, volný a celkový chlor, atd.). Příjem vzorků na pracovišti. Vzdělávání v oblasti hygienických činností, vzorkování. Spolupráce na větších zakázkách s ostatními pracovníky ZÚ v rámci ČR. Komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce v terénu. Spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru. Požadavky pro přijetí Úplné SŠ vzdělání (preferováno v oblasti chemie, zdravotnictví, ale není podmínkou, možno také technického směru). Praxe v oboru vítána. Klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi řešit jeho požadavky. Analytické a organizační schopnosti, týmová spolupráce. Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail. Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita. Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (není nutností) Standardní PC dovednosti (MS Office). Potřebná fyzická zdatnost. Místo výkonu práce - Pracoviště: Jasmínová 2905/37, Praha 10 (Ditrichova 17, Praha 2) Zaměstnanecké výhody a benefity Práce na plný úvazek. Zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu. Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením. Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace. Pružná pracovní doba. 5 týdnů dovolené + 2 sick days, zázemí státní organizace. Stravenkový paušál Služební MT, OOPP. ZAM. VÝHODY : 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenkový paušál, služební MT, OOPP.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Jasmínová 2905 / 37
Záběhlice
Praha
Kontaktní osoba Kateřina Kuchyňová

Místo výkonu práce na mapě

Jasmínová 2905/37, Praha - Záběhlice

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1180 uživatelů