Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

VPT Partner s.r.o. - Písek

Aktualizováno: 10. 09. 2020

Pracovní pozice ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Místo výkonu práce Čechova 406
Pražské Předměstí
39701 Písek
Okres: Písek
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSV s maturitou
Mzda Od 19 600 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 10. 2020
Co říká VPT Partner s.r.o. o pozici VYHRAZENO PRO OZZ A OZP! Baví Vás práce s dokumenty? Hledáte stabilní zaměstnání a přátelský kolektiv? Baví Vás práce s počítačem a rádi zpracováváte dokumenty? Pokud je Vaše odpověď ANO, pak do našeho týmu hledáme právě Vás - kolegu/kolegyni, který/á má týmového ducha, je aktivní a rád/ráda dotahuje věci do konce :) Co bude Vaším úkolem? Zpracování dokumentů převážně v našem servisním oddělení, zpracování faktur a fakturace Evidence a kontrola dokumentů a zajištění dokumentace spojené s inventurou Zpracování objednávek servisních dílů a servisních zásahů našich techniků u zákazníků Příjem a evidence a reklamací, jejich zpracování, komunikace se zákazníkem Komunikace s odběrateli, dodavateli a obchodním týmem Ostatní administrativní činnost Pracovní doba: jedna směna 8:00 - 16:30 hod. Co od Vás očekáváme? ukončené SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou), přivítáme i praxi a zkušenosti z obdobné pozice zodpovědnost, dobré komunikační a organizační schopnosti práce s PC, Excel, Word, Outlook samostatnost loajalitu, pečlivost a chuť pracovat A co naopak nabízíme? Zajímavou, stabilní práci v dobře zavedené písecké firmě Stravenky, mobil s neomezeným voláním a 3 sick days Pravidelnou pracovní dobu = čas na Vaše plány a koníčky Kurzy a školení pro Vás další posun a seberealizaci Moderní a hezkou kancelář kousek od centra města s přátelským týmem i prostředím MHD a parkoviště jen pár kroků Výbornou kávu. Máte pocit, že jste se zde našel/a, a splňujete víc než polovinu našich představ? Pošlete svůj životopis se žádostí (motivačním dopisem) na volnamista@vseprotisk.cz a můžeme se setkat! Už teď se na Vás těšíme :).
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Adresa pro kontakt VPT Partner s.r.o.
Čechova 406
Pražské Předměstí
39701 Písek
Kontaktní osoba Římanová
Kontaktní e-mail volnamista@vseprotisk.cz

Místo výkonu práce na mapě

Čechova 406, 39701 Písek - Pražské Předměstí

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci