Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

LS KAMNA s.r.o. - Únice

Přidáno: 7. 09. 2020
Aktualizováno dnes

Pracovní pozice asistent/ka jednatele

Místo výkonu práce 5
Hubenov
38601 Únice
Okres: Strakonice
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 25 000 do 45 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 17. 09. 2020
Co říká LS KAMNA s.r.o. o pozici Požadujeme: příjemné a reprezentativní vystupování, spolehlivost, samostatnost, základní práce na PC převážně se sadou Office, komunikativnost, zodpovědnost, znalost německého a anglického jazyka alespoň stupeň B2. Náplň práce: komunikace se zákazníky ze zahraničí (převážně z německy mluvících zemí), administrativní činnosti spojená s prodejem a prezentací výrobků, tlumočení a překlady, práce s účetním programem Helios, podílení se na správě e-shopu a šíření pozitivní firemní kultuře POŽADAVKY: minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou, VŠ strojní/technické, obchodní nebo ekonomické, jazykové znalosti NJ - AKTIVNĚ (slovem i písmem), AJ - AKTIVNĚ (slovem i písmem) - podmínka Vhodné i pro absolventy bez praxe Nástup: ihned nebo dle dohody Úvazek - plný nebo i zkrácený Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v rodionném podniku, velmi dobré finanční ohodnocení zavislé na individuálním výkonu Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na neurčito KONTAKT: strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt LS KAMNA s.r.o.
5
Hubenov
38601 Únice
Kontaktní osoba Soňa Smrčková DiS.
Kontaktní telefon 604614128
Kontaktní e-mail info@LS-kamna.cz

Místo výkonu práce na mapě

Hubenov 5, 38601 Únice - Hubenov

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci