Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Oldřich Jelen - Brno

Přidáno: 7. 09. 2020

Pracovní pozice Administrativní pracovnice/pokladní

Místo výkonu práce Hněvkovského 701 / 63
Komárov
61700 Brno
Okres: Brno-město
Požadovaný stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzda Od 22 000 do 40 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 14. 09. 2020
Co říká Oldřich Jelen o pozici První kontakt osobně (Hněvkovského 63, Brno 61700), emailem nebo telefonicky pondělí až neděle od 9-19 hod. Náplň práce: " S úsměvem a pozdravem přivítáš zákazníky a věnuješ se jim po celou dobu na prodejně, staráš se o jejich potřeby " Se zákazníky se vítáš i loučíš pozdravem jak při vstupu na prodejnu, tak i při odchodu z prodejny " Staráš se, aby zboží na prodejně bylo správně vystavené, zákazníkovi vždy dostupné a označené správnou cenou " Sepisuješ kupní smlouvy se zákazníky a provádíš průběžné inventury svěřeného úseku zboží " Jsi důležitou součástí tvůrčího týmu, ve kterém pomáháš i svým kolegům v mnoha dalších úkolech JAK MŮŽEŠ KAŽDÝ DEN ZMĚNIT NĚCO K LEPŠÍMU? Poskytuješ vynikající zákaznický servis. Našim zákazníkům jsi k dispozici a při jejich obsluze jsi vždy ochotný/á pomoci, komunikativní a vystupuješ profesionálně. Vyhovuje ti dynamika a různorodost této práce. Baví tě práce s lidmi, k zákazníkům přistupuješ individuálně, zároveň nabízíš doplňkový prodej pro vyšší uspokojení jejich potřeb. Jsi obchodník a týmový hráč. Spokojenost zákazníků je u tebe na prvním místě. " zaškolení a propracovaný systém dalších školení " možnost osobního a profesního růstu " zázemí stabilní společnosti
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Oldřich Jelen
Hněvkovského 701 / 63
Komárov
61700 Brno
Kontaktní osoba Oldřich Jelen
Kontaktní telefon 601234508
Kontaktní e-mail okay_060@okaycz.eu

Místo výkonu práce na mapě

Hněvkovského 701/63, 61700 Brno - Komárov

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci