Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

AVA Call spol. s r.o. - Most

Pracovní pozice ASISTENT/-ka PRODEJE

Místo výkonu práce U Města Chersonu 1595 / 24
43401 Most
Okres: Most
Požadovaný stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzda 19 000
Počet volných míst 2
Doba trvání / zahájení práce Od 16. 04. 2021 do 31. 03. 2022
Co říká AVA Call spol. s r.o. o pozici ASISTENT/-ka PRODEJE - Most Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor. Náplní práce: - poskytování informací o službách zákazníkům - jednoduchá práce na PC (intuitivní prostředí) Co nabízíme: - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ) - fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností - na odměnách a bonusech možnost zdvojnásobení platu - zajímavý finanční bonus za 100% docházku - pravidelný měsíční zaměstnanecký příspěvek na soukromý telefon - i pro nové operátory dovolená v létě - matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba - možnost kariérního růstu - hledáme i zkušené asistenty prodeje a teamleadery do vedoucích pozic Pojďte pracovat do příjemného týmu. Práce může přinášet i radost. HLÁSIT SE :Ilona Egydyová, tel.: 601 158 251 (8 - 16:30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt AVA Call spol. s r.o.
U Města Chersonu 1595 / 24
43401 Most
Kontaktní osoba Ilona Egydyová
Kontaktní telefon 601158251
Kontaktní e-mail info@avacall.cz

Místo výkonu práce na mapě

U Města Chersonu 1595/24, 43401 Most

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1178 uživatelů