Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

JKZ BUČOVICE, a.s. - Bučovice

Aktualizováno: 9. 06. 2022

Pracovní pozice Skladník-expedice

Místo výkonu práce Ždánská 210
Kloboučky
68501 Bučovice
Okres: Vyškov
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda 25 000
Počet volných míst 2
Doba trvání / zahájení práce Od 15. 06. 2022
Co říká JKZ BUČOVICE, a.s. o pozici POŽADAVKY: vzdělání SOŠ/SŠ, nutná uživatelská znalost práce na PC, fyzická zdatnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, zkušenost s obsluhou VZV výhodou, nikoliv podmínkou, ochota pracovat ve směnném provozu POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, zodpovědná a samostatná práce, vyhledávání a vychystávání objednávek (materiálu) k expedici, balení jednotlivých kusů, opatření objednávky čárovým kódem, uložení objednávek na příslušné místo, výstupní kontrola materiálu (změření velikosti), práce s manipulační technikou (VZV, mostový jeřáb), práce s tabletem a PC (práce se skladovým programem) ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příplatky, zaučení a podpora, možnost profesního růstu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příplatek za práci přesčas 40-50 %, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, věrnostní příplatek, čištění a údržba oděvů KONTAKT: Lábrová Jana Mgr., tel.: 517 306 121, e-mail: kariera@jkz.cz
Směnnost Dvousměnný provoz
Adresa pro kontakt JKZ BUČOVICE, a.s.
Ždánská 210
Kloboučky
68501 Bučovice
Kontaktní osoba Ing. Veronika Omastová

Místo výkonu práce na mapě

Ždánská 210, 68501 Bučovice - Kloboučky

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1274 uživatelů