Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Město Jevíčko - Jevíčko

Pracovní pozice Pracovník/ce sběrného dvora Jevíčko

Místo výkonu práce Jevíčko
Okres: Svitavy
Požadovaný stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzda 18 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 10. 2022
Co říká Město Jevíčko o pozici NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obsluha městského sběrného dvora vč. všech zařízení (elektronická váha, lis na papír, evidenční systém ad.) a základní údržba přidělených technických prostředků zabezpečení provozní doby pro veřejnost, otevírání a uzavírání objektu, základní údržba areálu, úklid na pracovišti, odklízení sněhu, dodržování BOZP a pravidel pro nakládání s odpady, obsluha PC, e-mailová komunikace, součinnost s odpadovým hospodářem města v rámci evidence odevzdávaných odpadů a ročního hlášení o produkci odpadů, komunikace se svozovou společností, realizace zpětného odběru vyřazených elektrospotřebičů, svítidel, jedlých olejů ad., zajištění objednávek vývozu, součinnost s technickými pracovníky města v oblasti odpadového hospodářství (sběr tříděného odpadu na území města, kontrola svozů, kontrola sběrných míst ad.), další úkoly zadávané provozovatelem sběrného dvora městem Jevíčko, komunikace s občany města, osvěta v oblasti odpadového hospodářství, spolupráce s vedením a zaměstnanci města. Pracoviště: Sběrný dvůr města Jevíčka, ul. Třebovská naprosit benzínové čerpací stanici ČEPRO DALŠÍ POŽADAVKY: výpis z rejstříku trestů - opis přiložit, který nesmí být starší 3 měsíců časová flexibilita, samostatnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, zdvořilost a loajalita NABÍZÍME: 5 týdnů dovolená, možnost využít 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, příspěvek k penzijnímu připojištění, zajištění kvalitního pracovního prostředí, proškolení při nástupu do zaměstnání KONTAKT: e-mailem, telefonicky 9-11 hod
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Město Jevíčko
Jevíčko
Kontaktní osoba Bc. Pavel Sedlák

Místo výkonu práce na mapě

Jevíčko

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1419 uživatelů