Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Channel Partners, s.r.o. - Plzeň

Pracovní pozice Obchodník/nice po telefonu

Místo výkonu práce Plzeň
Okres: Plzeň-město
Požadovaný stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzda 23 500
Počet volných míst 2
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 05. 2022 do 30. 04. 2023
Co říká Channel Partners, s.r.o. o pozici V tuto chvíli přijímáme nové kolegy do našeho projektu Dotankujtiskárnu.cz v rámci kterého šetříme firemním zákazníkům náklady na tisk. Požadavky: Hledáme někoho kdo už má prokazatelnou zkušenost s prací v call centru, ideálně na aktivní lince s prodejem nebo obchodníka z terénu, který by rád našel klid, v podobě obchodu po telefonu. Důležité je, aby obchodník mohl pracovat alespoň 6 hodin denně v čase od pondělí do pátku od 8 do 16:30. Nutná je určitě i uživatelská znalost pc, nebudete jen volat, součástí práce je i administrativa spojená s vedením obchodních případů a komunikace s teamleaderem například přes sdílený disk a tabulky (vyhledávání, funkce, report, aj.). Co nabízíme: Hlavní je, že aktuálně je u nás možnost pracovat odkudkoliv, tedy není nutné docházet do kanceláře. A to včetně zaučení. Samozřejmě zůstává možnost do kanceláře docházet, případně nějak kombinovat obě varianty. Výhodou je, že na tomto projektu se nejedná o neustálou akvizici, ale postupem času si obchodník buduje své vlastní portfolio klientů, o které se stará. Najdete u nás vysoké provize a k tomu jistotu fixní mzdy. O naše obchodníky se umíme postarat, což se projeví na jeho odměně, dobrém produktu a kvalitním školení od těch nejlepších v oboru. Zaměstnanecké výhody: Firemní vzdělávací akademie, firemní akce, práci odkudkoliv Jste zkušený obchodník tělem i duší a hledáte novou obchodní příležitost a uplatnění? Ozvěte se nám.
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Channel Partners, s.r.o.
Plzeň
Kontaktní osoba Jana Kučerová

Místo výkonu práce na mapě

Plzeň

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1485 uživatelů