Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Bühler CZ s.r.o. - Žamberk

Aktualizováno: 9. 06. 2022

Pracovní pozice Technický nákupčí

Místo výkonu práce Nádražní 696
56401 Žamberk
Okres: Ústí nad Orlicí
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda 30 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 13. 06. 2022
Co říká Bühler CZ s.r.o. o pozici NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY Hlavní zodpovědnosti: - Aktivní péče a rozšiřování vztahů se stávajícími zákazníky - Práce s daty ve firemních systémech - Uvolňování a koordinace výrobních zakázek - Spolupráce s oddělením prodeje / nákupu / technologie / výroby - Aktivní komunikace se zadavatelem zakázky Požadavky na kandidáta: - SŠ VŠ - technický směr výhodou - AJ / NJ komunikativně - Komunikační a obchodní dovednosti - Schopnost práce v týmu - Zodpovědnost, spolehlivost - Časová flexibilita - Organizační schopnosti Nabízíme: - Stabilní zaměstnavatel - Kultura rodinné firmy - Práce v jednosměnném provozu - Příjemné pracovní prostředí - Obědy za 23,-Kč, výběr ze 6 jídel - Příspěvek na penzijní připojištění - 5 dnů dovolené navíc a další zaměstnanecké výhody Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Bühler CZ s.r.o.
Nádražní 696
56401 Žamberk
Kontaktní osoba Ing. Jan Slabý

Místo výkonu práce na mapě

Nádražní 696, 56401 Žamberk

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1517 uživatelů