Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

CTP Hotel Operations Pilsen, s.r.o. - Plzeň

Přidáno: 27. 04. 2022
Aktualizováno: 27. 04. 2022

Pracovní pozice Recepční

Místo výkonu práce sady 5. května 2699 / 57
Východní Předměstí
30100 Plzeň
Okres: Plzeň-město
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda 23 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 05. 2022 do 30. 04. 2023
Co říká CTP Hotel Operations Pilsen, s.r.o. o pozici Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Pilsen hledáme uchazeče na pozici recepční. Co vás u nás čeká: . Vaší prioritou bude péče o klienty (např.check in, check out) · Budete hostům poskytovat veškeré potřebné informace o hotelu, městě, akcích, atd. · Nedílnou součástí jsou také administrativní úkony · Pracovní prostředí, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla · Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kultura Co od vás očekáváme: · Máte rád/a práci s lidmi a spokojený klient je vaší prioritou · Máte zkušenost s komunikací s klienty nebo jste absolvent a chcete se učit novým věcem · Vaše čeština a angličtina jsou na dobré úrovni · Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni · Máte v sobě přirozenou pohostinnost, spolehlivost a flexibilitu · Jste schopní řešit neočekáváné situace během směny Co vás u nás potěší: · Motivující složka mzdy (prémie, dýška, další odměny a soutěže) · Multisport karta · Krásná jídelna s nejlepším kávovarem a jídlem zdarma · 5 týdnů dovolené · Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity) · Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě · Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou vyčistíme za vás Pokud máte zájem ve výběrovém řízení pokračovat, přihlaste se také on-line na www.careers.marriott.com, číslo pozice 22060432, nebo nás kontaktujte: natalie.richterova@courtyard.com . Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.
Směnnost Dvousměnný provoz
Adresa pro kontakt CTP Hotel Operations Pilsen, s.r.o.
sady 5. května 2699 / 57
Východní Předměstí
30100 Plzeň
Kontaktní osoba Jana Riegelová

Místo výkonu práce na mapě

sady 5. května 2699/57, 30100 Plzeň - Východní Předměstí

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1578 uživatelů