Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

DUBA, spol. s r.o. - Jihlava

Pracovní pozice Řidič/ka nákladního vozu Česká republika

Místo výkonu práce Strojírenská 374 / 7a
Staré Hory
Jihlava
Okres: Jihlava
Požadovaný stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzda 35 000
Počet volných míst 2
Doba trvání / zahájení práce Od 03. 05. 2022
Co říká DUBA, spol. s r.o. o pozici DUBA Transport Vnitrostátní nákladní silniční doprava již od roku 1992. DUBA Transport aktuálně hledá řidiče na každodenní rozvoz. Co vás čeká: o Hledáme řidiče na každodenní rozvoz potravin se skříňovým návěsem/solo vozem po České republice. o Pravidelné trasy. o Ranní nakládka o Zboží na paletách o 1-2 zastávky o Každý den návrat na stanoviště o Práce na 6 hodin denně o Hledáme řidiče pro rozvoz limonád "Zon" po České republice o Pravidelná nakládka v Třebíči v 6:30 o Možnost parkování vozu doma o Každý den návrat na stanoviště Výhodou bude, pokud budete mít: o psychotesty, ŘP C+E, zkušenosti s řízením Co vám můžeme nabídnout: o Nabídneme Vám pracovní místo ve spolehlivé, stabilní přepravní firmě, který působí již od roku 1992. o Příjemné platební ohodnocení. o Finanční odměny o Pracovní poměr na dobu neurčitou o Kvalitní vozový park se servisním zázemím První kontakt telefonicky.
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt DUBA, spol. s r.o.
Strojírenská 374 / 7a
Staré Hory
Jihlava
Kontaktní osoba Daniel Duba

Místo výkonu práce na mapě

Strojírenská 374/7a, Jihlava - Staré Hory

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1324 uživatelů