Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

goNET s.r.o. - Ostrava

Pracovní pozice Asistent/ka jednatele

Místo výkonu práce Úprkova 1 / 25
Přívoz
70200 Ostrava
Okres: Ostrava-město
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 11. 2020 do 30. 09. 2023
Co říká goNET s.r.o. o pozici Pracoviště: Úprkova 1/25, Ostrava - Přívoz Kontakt: emailem Hledáš pestrou práci s možností osobního rozvoje? Rád/a pracuješ s lidmi? Jsi komunikativní, energický/á a spolehlivý/á osobnost s chutí do života? Chtěl/a by ses podílet na rozvoji perspektivní firmy? Máš již praxi jako asistent/ka či na podobné pozici kde si samostatně řešil/a množství svěřených úkolů? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis s fotografií a nezapomeň na motivační dopis na e-mailovou adresu kulova@gonet.cz Jsme prosperující ostravská společnost se super týmem, která: - provozuje službu moderního sledování televize - Lepší.TV, - provozuje vysoce navštěvované webové stránky tvprogram.cz a sms.cz, - pronajímá 100 bytů v Ostravě, - provozuje Vilu na Landeku s amfiteátrem - sídlí v Ostravě, v moderní budově. Hledáme schopného/schopnou a spolehlivého/spolehlivou asistentku/asistenta, která/ý bude pravou rukou jednatelům firmy a bude pomáhat s bezproblémovým chodem firmy. Co od tebe požadujeme: - optimistický a zodpovědný přístup, 120% spolehlivost, flexibilitu, samostatnost při plnění zadaných úkolů, - příjemné a reprezentativní vystupování a vyjadřování, - znalost práce v MS Office, práce na internetu, - perfektní znalost českého jazyka, - oajalitu a čestnost, - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), - odolnost vůči stresu. Jaká bude tvoje pracovní náplň: - zajištění nezbytných kroků k chodu kanceláře (např. reklamace, nákupy, dohled nad úklidem firmy atd.), - komunikace s úřady, - komunikace s nájemníky a veškerá činnost vztahující se k pronajímání bytů (tj. řešení nájemních smluv a včasných plateb, práce s programem Inkasnik atd.), - plnění zadaných úkolů dle požadavků vedení, - vyřizování pošty, telefonních hovorů, - administrativní činnost, - plnění úkolu mimo kancelář, aj. Co ti nabízíme: možnost ovlivnit a zlepšit vývoj nejen samotné aplikace Lepší.TV, ale i ostatních procesů, práci, která tě bude bavit, osobní růst, rozšíření si obzorů a nalezení vnitřního potenciálu, být součástí skvělého týmu, firemní benefity jsou samozřejmostí. Neboj se ozvat pro více informací. Možná právě zrovna Ty získáš obrovskou zkušenost a příležitost se stát členem našeho týmu. Buď součástí něčeho velkého! Benefity: dovolená, příjemný kolektiv, stravenky, firemní mobil, zdarma účet k Lepší.TV, k dispozici neomezené množství kávy a čajů, firemní akce a jiné benefity
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt goNET s.r.o.
Úprkova 1 / 25
Přívoz
70200 Ostrava
Kontaktní osoba Bc. Lenka Kulová
Kontaktní e-mail kulova@gonet.cz

Místo výkonu práce na mapě

Úprkova 1/25, 70200 Ostrava - Přívoz

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 663 uživatelů