Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Město Polná - Polná

Aktualizováno: 7. 06. 2022

Pracovní pozice Úředník/úřednice Odboru výstavby a životního prostředí MěÚ Polná

Místo výkonu práce Polná
Okres: Jihlava
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda 24 100
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 08. 06. 2022
Co říká Město Polná o pozici Požadavky na uchazeče podle § 4 zákona o úřednících: - je státním občanem České republiky, případně cizím státním občanem, který má v ČR trvalý pobyt, - dosáhl věku 18 let - je způsobilý k právním úkonům - je znalý jednacího jazyka - je bezúhonný, tj. nebyl pravomocně odsouzen: pro trestný čin spáchaný úmyslně nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy Další požadavky: - vzdělání dle § 13a odst. 2 stavebního zákona a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví - zkouška Zvláštní odborné způsobilosti (ZOZ) při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění výhodou - praxe ve veřejné správě, zejména stavebním úřadu výhodou - výborná znalost stavebního zákona, zákona o obcích, katastrálního zákona - schopnost analyticky a koncepčně myslet - schopnost samostatného rozhodování a ochota nést odpovědnost - dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové práce - znalost agendového informačního systému Vita - stavební úřad - výhodou - spolehlivost, flexibilita a vysoké pracovní nasazení, ochota dále se vzdělávat - místní znalost výhodou První kontakt telefonicky, 8 - 14 hod.
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Město Polná
Polná
Kontaktní osoba Petra Zvolánková

Místo výkonu práce na mapě

Polná

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1283 uživatelů