Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Honeywell, spol. s r.o. - Praha

Přidáno: 1. 09. 2020
Aktualizováno: 3. 09. 2020

Pracovní pozice Assistant General Counsel

Místo výkonu práce V parku 2326 / 18
Chodov
14800 Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání VŠ magisterské
Mzda Od 100 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 15. 09. 2020
Co říká Honeywell, spol. s r.o. o pozici MVP: V parku 2326, 148 00 Praha 11-Chodov Kontakt: Karolina.Baysal@Honeywell.com Popis: Budete reportovat přímo Generálnímu zástupci pro protikorupci a antimonopolní předpisy, budete mít regionální odpovědnost za vedení protikorupce, hodnocení rizik, školení, poradenství a poradenství pro agenturu v rámci EMEA. Kromě toho bude tato role poskytovat antimonopolní / soutěžní právní předpisy a poradenství v oblasti dodržování předpisů pro Evropu. Tato pozice rozvíjí strategie I&C a řídí procesy a kontroly ke snižování rizik; monitoruje dodržování protikorupčních a antimonopolních politik společnosti Honeywell; vede týmy při provádění nápravných opatření, jakýchkoli akcí po akvizici a / nebo při uzavření auditu; připravuje, provádí a vyvíjí strategie na podporu školení o integritě a dodržování předpisů pro interní zaměstnance a externí strany, provádí a / nebo podporuje vyšetřování v regionu a vyhodnocuje trendy integrity a dodržování předpisů. Budete úzce spolupracovat s vedoucími pracovníky na přizpůsobení programu shody s cílem řešit rizika (se zaměřením na boj proti korupci a antimonopolní soutěž / hospodářská soutěž). Budete také úzce spolupracovat s dalšími funkčními odborníky v oblastech týkajících se kontroly obchodu a ochrany osobních údajů. o Posoudit potenciální právní rizika a rizika dodržování předpisů o Koučování, rozvoj a řízení o Rozvíjet a měnit standardizované procesy o posoudit právní rizika a rizika dodržování předpisů Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány: o Vysokoškolský titul - Právo o Rozsáhlé zkušenosti v oblasti práva a dodržování předpisů o Zkušenosti s významnou právní firmou nebo právním oddělením společnosti o Silná iniciativa o Vynikající dovednosti v oblasti řízení a řešení problémů o Schopnost plnit složité situace o Komunikační dovednosti o Pracujte nezávisle na řízení klíčových iniciativ Zam výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, Multisport karta
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Honeywell, spol. s r.o.
V parku 2326 / 18
Chodov
14800 Praha
Kontaktní osoba Karolina Baysal
Kontaktní e-mail Karolina.Baysal@Honeywell.com

Místo výkonu práce na mapě

V parku 2326/18, 14800 Praha - Chodov

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci