Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - Praha

Aktualizováno: 3. 09. 2020

Pracovní pozice 202842 - Referent/ka Oddělení registračního II

Místo výkonu práce Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020
Co říká GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ o pozici MÍSTOVÝKONU: Drahobejlova 945/48, 190 21 Praha 9 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM Josef.Bruna@fs.mfcr.cz Náplň práce: - provádění úkonů, postup a řízení o registraci a rušení registrace daňových subjektů dle daňového řádu s využitím údajů ze základních registrů veřejné správy a znalostí příslušných souvisejících zákonů (zákon o dani z příjmů, účetnictví apod.), - provádění místních šetření ? Požadujeme: - schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost - aktivní znalost práce s PC ( Word, Excel, Outlook) - odpovědnost, psychická odolnost - analytické myšlení, dobrý písemný i ústní projev - bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost???? Zaměstnanecké výhody : - stabilitu a zázemí velké státní organizace - motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky) - pružnou pracovní dobu - 25 dní dovolené - 5 dní indispozičního volna a 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí a až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům - příspěvek na stravování - čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii) - rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních a letní tábor pro děti zaměstnanců - víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky - možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven - propracovaný vzdělávací program a možnost zahraničních stáží - možnost profesního růstu
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
Praha
Kontaktní osoba Brůna Josef, Ing.
Kontaktní telefon 283018302
Kontaktní e-mail Josef.Bruna@fs.mfcr.cz

Místo výkonu práce na mapě

53009 Pardubice - Trnová

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci