Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o. - Loučná pod Klínovcem

Přidáno: 6. 05. 2022

Pracovní pozice Obsluha lanové dráhy a lyžařských vleků

Místo výkonu práce 207
Loučná pod Klínovcem
Okres: Chomutov
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda 26 500
Počet volných míst 4
Doba trvání / zahájení práce Od 11. 04. 2022
Co říká SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o. o pozici V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kariera@klinovec.cz Řidič lanové dráhy řídí provoz lanové dráhy a provádí pravidelné údržby, kontroly, opravy a zkoušky zařízení lanové dráhy vyjma elektročástí lanové dráhy. Náplň práce - obsluha lanové dopravy a řízení lanové dráhy ve všech režimech (ruční, automatický, nouzový). diagnostika mechanických závad lanové dráhy a souvisejících strojních zařízení, provádění pravidelných kontrol, prohlídek a zkoušek lanové dráhy, kontrola provozuschopnosti lanové drahy, podpěr a uložení lan, pravidelné kontrolní obchůzky s výstupem na podpěry, provádění zkušebních jízd, provádění stanovené údržby a oprav vlastními silami, vedení provozní dokumentace, organizace a dozor nad nástupem a výstupem cestujících, ověřování klimatických podmínek a vývoje počasí, které mají vliv na provoz lanovky, Požadujeme - SŠ vzdělání technického zaměření zakončené výučním listem nebo SŠ vzdělání s maturitou, výhodou praxe v oboru nebo v jiném technickém provozu, zyzická zdatnost pro práci ve výškách, technické myšlení a manuální zručnost, pracovitost, osobní a morální zodpovědnost, ochota učit se, ochotu pracovat i o víkendech, teamová i samostatná práce, řidičské oprávnění minimálně sk. B, věk minimálně 21 let Nabízíme - práce na špičkových technických zařízeních, práce s týmem zkušenných profesionálů v silné a stabilní společnosti, všechny přesčasy jsou placené, kompletní zaškolení pro obsluhu a získání průkazu strojníka nejmodernějších zařízení Doppelmay, příplatky 25% za práci přesčas, příplatky 20% za práci o víkendech, příplatky 25% za práci v noci ( výjimečné případy ), vánoční odměny, výkonnostní a věrnostní odměny, 4 týdny dovolené + 5 dní osobního placeného volna, nerovnoměrné roční rozvržení pracovní doby (v letní sezóně více volných dnů), práce v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou, možnost profesního rozvoje a karierního růstu, svoz zaměstnanců v blízkosti areálu, možnost ubytování v letním i zimním období Benefity - dotované stravné přímo na pracovišti, celoroční skipas zdarma, dotovaný skipas pro rodinné příslušníky, 30% sleva do obchodu s oblečením a lyžařskými doplňky, 40% sleva do všech Gastro provozoven, 50% sleva do půjčovny vybavení a lyžařské školy, firemní značkové ošacení Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v žádosti o zaměstnání (a případných přílohách) dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v personální databázi SKIAREÁL KLÍNOVEC, s.r.o. a to po dobu jednoho roku. Svůj souhlas můžete kdykoli písemně odvolat a v takovém případě bude z databáze vymazán.
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o.
207
Loučná pod Klínovcem
Kontaktní osoba Lucie Myslivcová

Místo výkonu práce na mapě

Loučná pod Klínovcem 207, Loučná pod Klínovcem

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1042 uživatelů