Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o. - Loučná pod Klínovcem

Přidáno: 6. 05. 2022

Pracovní pozice Technici údržby areálu

Místo výkonu práce 207
Loučná pod Klínovcem
Okres: Chomutov
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda 26 500
Počet volných míst 6
Doba trvání / zahájení práce Od 11. 04. 2022
Co říká SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o. o pozici V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kariera@klinovec.cz Technik údržby areálu zajišťuje v letním období úpravu trailových tratí pro cyklistiku. Podílí se na výstavbě nových úseků tratí a údržbě stávajících tratí. V zimním období provádí činnosti související se zajištěním bezpečnosti lyžařských sjezdových tratí, podílí se na úpravě snowparků a funparků, pracuje na obsluze a drobné údržbě lyžařských vleků a podílí se na organizaci parkoviště. Náplň práce: Letní sezóna - údržba a výstavba trailových tratí, drobné zemní práce, sekání trávy v letním období, provádění kontrolních jízd za účelem zajištění bezpečnosti trailových tratí. Zimní sezóna - obsluha a údržba lyžařských vleků. ( ne lanových drah ), výstavba a údržba snowparků a funparků, provádění kontrolní jízd za účelem zajištění bezpečnosti sjezdových tratí, organizace parkoviště, odklízení sněhu v zimním období. Požadujeme - SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou, výborný fyzický a zdravotní stav, technické myšlení a manuální zručnost, pracovitost, osobní a morální zodpovědnost, ochota učit se, ochotu pracovat i o víkendech, teamová i samostatná práce, řidičské oprávnění sk. B Nabízíme - zajímavou práci v prostředí horské přírody, práce s týmem zkušenných profesionálů v silné a stabilní společnosti, všechny přesčasy jsou placené, příplatky 25% za práci přesčas, příplatky 20% za práci o víkendech, příplatky 25% za práci v noci ( výjimečné případy ), vánoční odměny, výkonnostní odměny při práci nad rámec povinností, 4 týdny dovolené + 5 dní osobního placeného volna, nerovnoměrné roční rozvržení pracovní doby (v letní sezóně více volných dnů), práce v hlavním pracovním poměru, možnost profesního rozvoje a karierního růstu, svoz zaměstnanců v blízkosti areálu, možnost ubytování v letním i zimním období Benefity - dotované stravné přímo na pracovišti, celoroční skipas zdarma, dotovaný skipas pro rodinné příslušníky, 30% sleva do obchodu s oblečením a lyžařskými doplňky, 40% sleva do všech Gastro provozoven, 50% sleva do půjčovny vybavení a lyžařské školy, firemní značkové ošacení, poskytnutím svých osobních údajů obsažených v žádosti o zaměstnání (a případných přílohách) dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v personální databázi SKIAREÁL KLÍNOVEC, s.r.o. a to po dobu jednoho roku. Svůj souhlas můžete kdykoli písemně odvolat a v takovém případě bude z databáze vymazán.
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o.
207
Loučná pod Klínovcem
Kontaktní osoba Lucie Myslivcová

Místo výkonu práce na mapě

Loučná pod Klínovcem 207, Loučná pod Klínovcem

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 843 uživatelů