Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - Praha

Aktualizováno: 3. 09. 2020

Pracovní pozice 201878 - odbormý(á) referent(ka) / vrchní referent(ka) Oddělení kontrolního I

Místo výkonu práce Petrohradská 1486 / 6
Vršovice
10100 Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSV s maturitou
Mzda Od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020
Co říká GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ o pozici Prvotní kontakt: tel.: 267 273 004 , e-mail: Petra.Markalousova@fs.mfcr.cz Místo výkonu práce: Petrohradská č.p. 1486/6, Praha Požadujeme: - střední vzdělání s maturitní zkouškou - schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost - aktivní znalost práce s PC ( Word, Excel, Outlook) - odpovědnost, psychická odolnost - analytické myšlení, dobrý písemný i ústní projev - bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/5947656 Náplň práce: - kontrolu daně z přidané hodnoty (DPH), komunikaci s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů stanovisek k opravným prostředkům, plnění úkolů zadaných nadřízeným představeným. - komunikace s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů a stanovisek k opravným prostředkům 25 dní dovolené 5 dní indizpozičního volna Motivační ohodnocení + další nárokové příplatky Stabilitu a zázemí velké státní organizace Příspěvek na stravování Čerpání individuálních příspěvků z FKSP Rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních a letní tábor pro děti zaměstnanců Víceúčelová karta MULTISPORT Propracovaný vzdělávací program Možnost profesního růstu
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
Petrohradská 1486 / 6
Vršovice
10100 Praha
Kontaktní osoba Bc. Petra Markalousová
Kontaktní telefon 267 273 004
Kontaktní e-mail Petra.Markalousova@fs.mfcr.cz

Místo výkonu práce na mapě

Petrohradská 1486/6, 10100 Praha - Vršovice

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci