Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Kovo HB, s.r.o. - Svratka

Přidáno: 26. 08. 2020
Aktualizováno: 26. 08. 2020

Pracovní pozice *mistr výroby - obrobna

Místo výkonu práce Nad Školou 302
59202 Svratka
Okres: Žďár nad Sázavou
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzda Od 30 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020
Co říká Kovo HB, s.r.o. o pozici NÁPLŇ PRÁCE Řízení a organizace práce na dílně Realizace kusové výroby přesných obráběných dílů lisovacích nástrojů a nerezových svařenců Odpovědnost za dodržování a vyhodnocování výrobního plánu (měsíční, týdenní, denní) Příprava a koordinace zásobování materiálem a polotovary Kontrola technologické kázně na svěřené dílně Hodnocení a motivace pracovníků Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě Trvalé zlepšování, racionalizace Pravidelná školení zaměstnanců POŽADUJEME Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru Manažerské a organizační schopnosti Schopnost analyzovat a řešit problém Znalost práce na PC (Word, Excel,Helios) Schopnost týmové spolupráce Zvládání stresu Znalost NJ výhodou Praxe na pozici mistra minimálně 2 roky NABÍZÍME Zaměstnání ve stabilní společnosti Bonusy/prémie Mobilní telefon, notebook Příspěvek na penzijní/životní připojištění 5 týdnů dovolené Vzdělávací kurzy, školení závodní stravování, firemní akce Příspěvek na stravování Firemní společenské akce Životopis zasílejte na adresu fajmonova@kovohb.cz, do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení – Mistr výroby - obrobna". Vybraní uchazeči budou poté pozváni k ústnímu pohovoru po předchozí telefonické dohodě. S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto výběrového řízení, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelům, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Kovo HB, s.r.o.
Nad Školou 302
59202 Svratka
Kontaktní osoba Irma Fajmonová
Kontaktní telefon 566 652 074
Kontaktní e-mail fajmonova@kovohb.cz

Místo výkonu práce na mapě

Nad Školou 302, 59202 Svratka

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci