Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

SMERO, spol. s r.o. - Kutná Hora

Přidáno: 26. 08. 2020

Pracovní pozice Asistent/ka obchodního oddělení - Kutná Hora

Místo výkonu práce Ortenova 63
Šipší
28401 Kutná Hora
Okres: Kutná Hora
Co od Vás SMERO, spol. s r.o. požaduje Dovednosti: Práce s PC
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 10. 2020
Co říká SMERO, spol. s r.o. o pozici Asistent/ka obchodního oddělení - Kutná Hora Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998. Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme zodpovědného člověka na pozici asistent/ky obchodního oddělení. Jedná se o administrativní práci v kanceláři. Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Možnost i zkráceného úvazku. Co budete dělat: Telefonicky domlouvat termíny schůzek pro naše obchodní zástupce. Komunikovat se zákazníky a obchodníky. Přijímat a zpracovávat objednávky. Vyřizovat pohledávky a reklamace. Potřebnou administrativu s tím spojenou. Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku). Plat dostanete vždy včas. Stravenky. Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun. Jaký je náš asistent/asistentka: Je stejně spolehlivý/á a zodpovědný/á jako ostatní SMERáci. Umí komunikovat se zákazníky. Pečlivý/á, zodpovědný/á a ochotný/á. Ovládá práci na PC + MS Office. Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ. Životopis zašlete kontaktní osobě na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt SMERO, spol. s r.o.
Ortenova 63
Šipší
28401 Kutná Hora
Kontaktní osoba Lenka Prokešová
Kontaktní e-mail Prokesova.L@smero.cz

Místo výkonu práce na mapě

Ortenova 63, 28401 Kutná Hora - Šipší

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci