Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

ALEF NULA,a.s. - Praha

Pracovní pozice Advance support engineer

Místo výkonu práce Pernerova 691 / 42
Karlín
18600 Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání Vyšší odborné
Mzda Od 35 000 do 45 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020
Co říká ALEF NULA,a.s. o pozici Kontakt: Barbora Glöcknerová, tel.: 702 154 099, e-mail: barbora.glocknerova@alef.com Náplň práce: - Správa, dohled a rozvoj Managed Services zákazníků - péče o vlastního VIP zákazníka. - Realizace konfiguračních změn na základě požadavku zákazníka - Bezpečnostní dohled nad dodanými technologiemi (SOC) - Poprodejní podpora zákazníků - řešení technických problémů v rámci ServiceDesku, servisní zásahy - Správa interní síťové infrastruktury - Bezpečnostní a provozní profylaxe u zákazníka - Pomoc s implementací projektů u zákazníka. - Spolupráce na zlepšování kvality služby zákazníkovi. Očekáváme: - Vyšší odborné vzdělání/VŠ technického směru. - Zkušenosti v IT - správa datové sítě, konfigurace zařízení, servisní činnost apod. - Znalost Cisco minimálně na úrovni CCNA R/S, CCNA Security výhodou - Schopnost samostatné i týmové práce. - Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost anglického jazyka na úrovni B2. Zaměstnanecké výhody: Dovolená 4 týdny, Stabilizační volno za odporacované roky (každý odpracovaný rok/1 den na víc, maximum 10 dní navíc), Sick day 6 dní/rok, Kurzy Aj, Roční kupon na Pražkou MHD, Multisport kartička, Stravenky (123,-/den)
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt ALEF NULA,a.s.
Pernerova 691 / 42
Karlín
18600 Praha
Kontaktní osoba Barbora Glöcknerová
Kontaktní telefon 702 154 099
Kontaktní e-mail barbora.glocknerova@alef.com

Místo výkonu práce na mapě

Pernerova 691/42, 18600 Praha - Karlín

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci