Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

SMERO, spol. s r.o. - Rajhrad

Pracovní pozice Asistent/ka produktového oddělení

Místo výkonu práce Stará pošta 980
66461 Rajhrad
Okres: Brno-venkov
Co od Vás SMERO, spol. s r.o. požaduje Dovednosti: Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSV s maturitou
Mzda Od 20 000 do 22 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 10. 2020
Co říká SMERO, spol. s r.o. o pozici První kontakt: e-mailem (životopis a motivační dopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz, kontaktní osoba: Lenka Prokešová) Pouze pro OZP / OZZ Asistent/ka produktového oddělení - Rajhrad Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze už od roku 1998. Přijmeme asistent/ku pro administrativní práce a podporu nákupního oddělení. Hledáme člověka, který bude ochotný se uvedenou náplň práce v rámci postupného zaškolení učit. Na pracovišti bude mít trvalou podporu nadřízeného a ostatních kolegů. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Nástup je možný ihned. Jaká bude vaše pracovní náplň: o Hlavní náplní práce bude komunikace s dodavateli a pomoc s administrativou produktového oddělení. o Řešení poptávek nestandartního zboží (vyhledání dodavatele, komunikace s dodavatelem, komunikace s obchodními zástupci SMERO). o Zajišťování podkladů od dodavatelů při přípravě katalogu a letáků. o Pomoc s administrativou (korespondence, podklady pro statistiky atd.). o Správa databáze zboží v interním systému. o Aktualizace dodavatelských katalogů v interním systému. Co čekáme: o Schopnost rychle a efektivně řešit problémy. o Schopnost jednat s lidmi. o Pokročilá znalost programu Microsoft Excel (např. funkce SVYHLEDAT a kontingenční tabulky). o Dobrá úroveň psaného textu. o Ochota vzdělávat se a učit novým věcem. Co nabízíme za dobře odvedenou práci: o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek. o Plat dostanete vždy včas. o Stravenky. o Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. o Děti u nás vybavíte do školy za pár korun. Spolu s CV prosíme o zaslání motivačního dopisu. Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová. Místo výkonu práce: Stará pošta 980, Rajhrad 664 61
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Adresa pro kontakt SMERO, spol. s r.o.
Stará pošta 980
66461 Rajhrad
Kontaktní osoba Lenka Prokešová
Kontaktní telefon prokesova.l@smero.cz

Místo výkonu práce na mapě

Stará pošta 980, 66461 Rajhrad

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci