Školství.czŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Institut pro regionální spolupráci - Hajany

Pracovní pozice Chůva v dětské skupině v Hajanech

Místo výkonu práce 203
66443 Hajany
Okres: Brno-venkov
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzda Od 20 000 do 24 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 2
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020
Co říká Institut pro regionální spolupráci o pozici První kontakt: e-mailem Rádi bychom do svého týmu přivítaly nové chůvy/vychovatelky/učitelky v dětské skupině Hajany. Hledáme aktivní, usměvavé lidi, kteří s dětmi rádi tvoří, hrají si a tráví s nimi aktivně svůj čas. Abychom navázaly na dosavadní úspěšnou práci, chtěly bychom, aby i nové kolegyně - byly proaktivní a s úsměvem na rtech, - rády si hrály a tvořily s dětmi a společný čas tak s nimi trávily aktivně, - souzněly s respektujícím přístupem k dětem, - byly kreativní, hravé a rády přicházely s novými podněty a nápady, - ideálně měly vzdělání v oboru učitelství (pro MŠ nebo 1. stupeň) nebo zdravotní vzdělání nebo vzdělání pracovníka v sociálních službách případně rekvalifikaci jako chůva (mnohem důležitější než vzdělání je pro nás osobnost a vztah k dětem) - byly trestně bezúhonné. Co převážně budete dělat? - Ve 4 pečovat o cca 24 člennou skupinku dětí ve věku 1 - 5 let, - Zajišťovat jejich výchovu a péči (základní návyky, pomoc s jídlem, oblékáním apod.) - Plnit vzdělávací plán - každý měsíc máme konkrétní téma, společně naplánujeme aktivity a rozdělíme si mezi sebou úkoly pro jejich přípravu (výtvarná a pohybová činnost) - Chodit s dětmi na procházky nebo na zahradu, - Připravovat svačinky, pití a dovezený oběd - Aktivně komunikovat s rodiči Proč se Vám u nás bude líbit? - jsme důkazem, že i ryze ženský kolektiv může skvěle fungovat, když se sejnou fajn lidi, - zaměřujeme se na to, aby u nás byly děti spokojené a rodiče se mohli v klidu věnovat pracovním povinnostem, - nabízíme dlouhodobou spolupráci na HPP, - máme nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu tak, abychom pokryly chod skupiny (7 - 16:30 hodin) tj, je tu možnost vyjít vám v rámci možností vstříc - nástupní mzdu ve výši 20 000 - 24 000 vyplácíme vždy v termínu, - přispíváme na stravu. Další detaily: - nástup ideálně od září 2020 nebo dle domluvy. Máte-li nějaký dotaz, neváhejte kontaktovat paní Mgr. Magdalénu Panáčkovou na tel. 604 911 880. A pokud jste už teď nadšení, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na nebudsama@nesa.cz. Děkujeme a těšíme se na Vás.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Institut pro regionální spolupráci
203
66443 Hajany
Kontaktní osoba Mgr. Magdaléna Panáčková
Kontaktní telefon 604911880
Kontaktní e-mail nebudsama@nesa.cz

Místo výkonu práce na mapě

Hajany 203, 66443 Hajany

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Od 14.10 do 1.11.2020 budou kvůli COVID-19 uzavřeny školy včetně prvního stupně základních škol

12.10.2020 Od 14.10 do 1.11.2020 budou kvůli COVID-19 uzavřeny školy včetně prvního stupně základních škol

Od 14.10 do 1.11.2020 budou kvůli COVID-19 uzavřeny školy, včetně prvního stupně základních škol....

Číst dál...
Od pátku se rozšíří protiepidemická opatření ve školách

17.09.2020 Od pátku se rozšíří protiepidemická opatření ve školách

S účinností od pátku 18. září se v celé ČR rozšiřuje povinnost nošení roušek na všechny prostory...

Školství.cz si prohlíží 1217 uživatelů