Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. - Rokycany

Pracovní pozice Asistent/ka - právní referent/ka

Místo výkonu práce Stehlíkova 131
Nové Město
33701 Rokycany
Okres: Rokycany
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSV s maturitou
Mzda Od 26 000 do 30 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 21. 08. 2020
Co říká Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. o pozici Pracoviště: Stehlíkova č.p. 131, Rokycany Pracovní náplň: zajištění chodu sekretariátu generálního ředitele společnosti, správa, tvorba, kontrola a úprava právních dokumentů, administrativní agenda, zodpovědnost za zpracování a distribuci dokumentů a korespondence, organizační podpora činností generálního ředitele, koordinace a plánování akcí, společenský servis pro obchodní partnery, zodpovědnost za tisková prohlášení, články a ostatní propagační materiály společnosti, tvorba prezentací (.ppt) Požadujeme: vzdělání min. úplné střední odborné, praxe alespoň 2 roky na stejné/obdobné pozici, běžná znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint) a grafické úpravy dokumentů, silné komunikační a vyjadřovací schopnosti, aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem) - min. úroveň B2, znalost obchodní dokumentace, výpis z evidence rejstříku trestů, ŘP, skup. B - aktivní řidič/ka, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost. Nabízíme: platové ohodnocení od 26.000,- do 30.000,- Kč/měs., jistotu a stabilitu firmy, nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy, možnost dalšího profesního vzdělávání. Příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce - 30 dnů; vzdělávací kurzy; zdravotní preventivní péče, odměny při dovršení životního, pracovního výročí; měsíční prémie, 13. a 14. mzda Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 30. září 2020 elektronicky na email Marcela.Gruberova@voss.cz Kontakt pouze e-maielm: Gruberová Marcela, e-mail: marcela.gruberova@voss.cz
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.
Stehlíkova 131
Nové Město
33701 Rokycany
Kontaktní osoba Marcela Gruberová
Kontaktní e-mail marcela.gruberova@voss.cz

Místo výkonu práce na mapě

Stehlíkova 131, 33701 Rokycany - Nové Město

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci