Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

SEW-EURODRIVE CZ s.r.o. - Ostrava

Pracovní pozice Aplikační inženýr/ka

Jaké výhody nabízíme: Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Místo výkonu práce Studentská 6202 / 17
Poruba
70800 Ostrava
Okres: Ostrava-město
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní (B1)
Požadovaný stupeň vzdělání Vyšší odborné
Mzda Od 35 000 do 45 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 10. 2020
Co říká SEW-EURODRIVE CZ s.r.o. o pozici Místo výkonu práce: Studentská 6202/17, Ostrava - Poruba Zájemci, prosím zašlete životopis na e-mailovou adresu urbanova@indigosolutions.cz. Všem odpovíme. Pro velmi stabilní, nadnárodní silnou strojní výrobní společnost, otevíráme v rámci rozšíření týmu pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA! Co bude náplní práce: -Vedení projektů automatických pohonů výrobní linky od návrhu, komunikace se zákazníkem, až po instalaci a oživení přímo ve výrobě. -Správná volba a nastavení řídících modulů. -Uspořádání frekvenčních měničů, enkoderů, apod. -PLC programování. -Doporučení vhodného řídícího systému dle složitosti zakázky. -Služební cesty v rámci ČR, nárazově do zahraničí. Nabízíme: -Výjimečně příjemné a stabilní pracovní prostředí - pyšní se téměř nulovou fluktuací! -Detailní odborné zaučení, školení, profesní rozvoj a pestrost práce. -Flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc, stravenky, hromadu firemních akcí,… -Každoroční navýšení mzdy, příplatky a odměny, 13. plat -Služební automobil. -Možnost home office. Očekáváme: -Vzdělání elektrotechnického směru a znalost dané problematiky. -Praxe na pozici aplikační inženýr či PLC programátor velkou výhodou. -AJ na komunikativní úrovni alespoň B1. -Schopnost vést obchodní jednání, přátelské vystupování, samostatnost a spolehlivost.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy
OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
Studentská 6202 / 17
Poruba
70800 Ostrava
Kontaktní osoba Lucie Urbanová
Kontaktní telefon 607 551 898
Kontaktní e-mail urbanova@indigosolutions.cz

Místo výkonu práce na mapě

Studentská 6202/17, 70800 Ostrava - Poruba

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci