Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Casta a.s.

Pracovní pozice Administrativní pracovník/ce - Pracovník/ce staveb

Místo výkonu práce Okresy:
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 21 000 do 25 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020 do 31. 08. 2021
Co říká Casta a.s. o pozici MÍSTO VÝKONU : Praha, popř. celá ČR dle staveb KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Lucie Dolejšová, tel.: 737 268 961, e-mail: kariera@castapisek.cz Požadujeme vzdělání v oblasti administrativa, orientace ve stavebnictví výhodou, AJ nebo NJ výhodou. Podmínkou MS OFFICE (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz sk. B. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se. Pracovní cesty dle staveb v rámci celé ČR. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní doba od 7:00 do 15:30h. Pracovní náplň - administrativní agenda stavby, správa a ukládání dokladů, evidence pošty, fakturace, příprava podkladů subdodavatelům. Administrativní pracovník/ce bude sídlit na konkrétní stavbě, kam bude přidělen/a, adresu sídla a pobočky v Praze: Pražská 467, 397 01 Písek / Radlická 2000/3, 150 00 Praha 5. Zaměstnanecké výhody : příspěvek na životní pojištění po 1 roce, sick days, bonusová dovolená dle odpracovaných let, příspěvek na stravování, podpora v dalším vzdělávání, práce v přátelském kolektivu
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Casta a.s.
Kontaktní osoba Ing. Lucie Dolejšová
Kontaktní telefon 737 268 961
Kontaktní e-mail kariera@castapisek.cz

Místo výkonu práce na mapě

39001 Tábor - Čelkovice

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci