Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Vězeňská služba České republiky - Praha

Aktualizováno: 3. 09. 2020

Pracovní pozice ADIKTOLOG, ADIKTOLOŽKA

Jaké výhody nabízíme: Podnikové stravování
Dovolená navíc (30 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna)
Jiné výhody (příspěvek FKSP)
Místo výkonu práce Soudní 1672 / 1a
Nusle
14000 Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání VŠ magisterské
Mzda Od 32 290 do 44 750 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 10. 2020
Co říká Vězeňská služba České republiky o pozici KO: Pavlíková Martina Ing., kontakt možný po - pá v čase 07:00 - 15:30, tel.: 553 707 231, e-mail: mpavlikova@vez.opa.justice.cz. Požadujeme: VŠ magisterské vzdělání a odborná způsobilost k výkonu povolání adiktologa dle zákona č. 96/2004 Sb., praxe v oboru vítána, osobnostní a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, komunikační a oranizační schopnosti, znalost práce na PC (Microsoft Office) Popis pracovních činností: adiktologická diagnostika u vězněných osob, příprava plánu léčby, adiktologická prevence, výchova a poradenství ke zdravému způsobu života, individuální a skupinová podpůrná psychoterapie, přímá spolupráce při psychiatrických a psychologických vyšetřeních, práce na motivaci odsouzených osob ke změně způsobu života, včetně abstinence. V rámci kontrolního monitoringu provádění neinvazivních odběrů biologického materiálu pro vyšetření návykových látek včetně testování na přítomnost alkoholu. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, 30 dní dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pracovní doba Pondělí - Pátek (ranní směna), 11. platová třída Žádost o přijetí do pracovního poměru, životopis a kopie dokladu o dosaženém vzdělání přijímá oddělení personální Věznice a ÚVZD Opava prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronickou cestou (e-mail: mpavlikova@vez.opa.justice.cz).
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Vězeňská služba České republiky
Soudní 1672 / 1a
Nusle
14000 Praha
Kontaktní osoba Ing. Martina Pavlíková
Kontaktní telefon 553 707 231
Kontaktní e-mail mpavlikova@vez.opa.justice.cz

Místo výkonu práce na mapě

Soudní 1672/1a, 14000 Praha - Nusle

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci