Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

PKS holding a.s. - Lísek

Pracovní pozice *Recepční

Místo výkonu práce 52
Lhota
59245 Lísek
Okres: Žďár nad Sázavou
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 22 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 19. 08. 2020
Co říká PKS holding a.s. o pozici CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ? - ubytování klientů: check-in a check-out - telefonická a emailová komunikace s klientem - práce v hotelovém softwaru: zadávání rezervací a jejich vyúčtování, včetně vystavování faktur, - práce s pokladnou, drobný prodej zboží na recepci hotelu - spolupráce s ostatními středisky hotelu - poskytování informací klientům - získávání zpětné vazby od hostů JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ? - středoškolské vzdělání s maturitou - znalost cizích jazyků výhodou - zkušenosti s prací na pozici recepční velkou výhodou, ne podmínkou KTERÉ VLASTNOSTI U NÁS UPLATNÍTE? - dobré komunikační vlastnosti - příjemné vystupování - pozitivní přístup - spolehlivost PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT? - velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce a dosažených výsledcích - získáte stabilní práci na hlavní pracovní poměr - jedinečná příležitost pro seberealizaci První kontakt telefonicky nebo emailem, zkušenosti s prací na pozici recepční podmínkou
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt PKS holding a.s.
52
Lhota
59245 Lísek
Kontaktní osoba Šárka Matyášková
Kontaktní telefon 566 697 160
Kontaktní e-mail matyaskova@pks.cz

Místo výkonu práce na mapě

Lhota 52, 59245 Lísek - Lhota

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci